Футзал. Кубок Черкаської області. «Цетус» – «Служба порятунку» – 3:1

9 Листопада, 2022

9 листопада. Другий етап. Матчі проходять без глядачів. Прямі трансляції ігор на сайті «Черкаський спорт»

Цетус – Служба порятунку – 3:1 (2:1.)

Голи: Погребняк (2), Приз – Литовченко

Вилучення:  Когус (Служба порятунку)

Команди проводили завершальну гру на груповому етапі. Ця гра має особливе значення для Цетуса, який у разі перемоги вийде до півфінальної стадії змагань. Для Служби порятунку, укомплектованої досвідченими гравцями, ця гра має принципове значення, у плані завершення цього турніру на мажорній ноті.

Отже, маючи на меті перемагати, обидві команди зустріч почали з відносно високих швидкостей. Гра у першій частині першого тайму проходила у рівній боротьбі з великою кількістю гольових моментів. Першими відкрити рахунок у матчі вдалося команді Щерби. Спроба відразу закріпити перевагу успіху не мала. Цьому не сприяв захист рятівників і бажання Служби порятунку встановити перевагу у рахунку.

У складах обох команд стараються виконувати роль лідерів колишні одноклубники по ФК «Черкасиобленерго»  – Аргеєв у Цетуса і Панченко у Служби порятунку. Проте не цим гравцям вдалося на завершальній хвилині першого тайму відзначитися забитими голами. Спочатку Погребняк в упор точно бив по воротах Чмиха, а вже через 20 секунд  Литовченко забиває для рятівників перший м’яч у зустрічі – 2:1.

Старт другого тайму команди почали дещо повільно, не форсуючи подій.  З 12 по 15 хвилину команди обмінювалися багатоходовими, але особливо не гострими атаками. Дещо частіше шкіряний був у ногах Служби порятунку.

На 17 хвилині Погребняк у цетусівців, проявивши індивідуальну майстерність збільшив перевагу у рахунку до двох голів – 3:1. Ситуація для рятівників не критична і часу, щоб її виправити достатньо, але варто відзначити, що Цетус добре впіймав ритм зустрічі і зупинити його вкрай важко.

За чотири хвилини до завершення гри Служба порятунку переходить до гри з п’ятим польовим. Цетус застосовуючи пресинг не дає супернику проводити якісні атаки.

За дві хвилини 30 секунд Когус у рятівників отримав червону картку і приблизив тим самим суперника до перемоги.

У такій ситуації Службі порятунку складно було щось змінити, а Цетус довів гру до перемогу і здобув путівку до ½ фіналу де зустрінеться із Земельником.