«Служба порятунку» – «Слобода» – 4:3. Футзал. Чемпіонат Черкащини (Екстра-ліга)

22 Січня, 2023

22 січня 2023 року. 8 тур. Матч проходив без глядачів.

«Служба порятунку» (Черкаси) – «Слобода» (Червона Слобода) – 4:3 (2:1)

Голи: Панченко (1, 20), Зєнков (4), Литовченко (22) – Біда (2), Дяченко (21,27)

У цій грі у Слободи лише один гравець на лаві тоді як у рятівників на заміні сім польових і один голкіпер. Проте цей факт на результативність команд на старті гри ніяким чином не вплинув.  Уже на 13 секунді Служба порятунку відкрила лік своїм голам у матчі. Через майже дві хвилини Біда у Слободи  неочікуваним ударом з лівої ноги здалеку змусив Котолупа капітулювати – 1:1. Через кілька десятків секунд Служба порятунку повернула свою перевагу у рахунку – 2:1. Грати до перерви ще одинадцять хвилин. Проте далі команди припинили забивати, гра вирівнялася. Хоча у заявці у черкащан більше гравців ніж у суперника, у грі це особливо не позначалося. На перерву команди пішли при рахунку 2:1.

Після перерви у Слободи ніби відкрилося друге дихання. Команді вдається вдало  захищатися і небезпечно контратакувати. Служба порятунку ретельно готує атаки, але м’яч ніяк не йде у ворота. Лише у середині другого тайму Панченку вдається продавити захист і збільшити перевагу до двох голів. Здавалося, що це змусить червонослобідську команду опустити руки. Але вийшло все навпаки. Дячекно повертає інтригу у гру – 3:2. Миттєва відповідь рятівників і Литовченко забиває четвертий м’яч – 4:2. Не проходить і хвилини як Слобода, атакуючи із голкіпером, скорочує відставання у рахунку до одного гола – 4:3.

Кінцівка зустрічі вийшла дещо нервовою, особливо для Служби порятунку, оскільки матч завершувався під акомпанемент атак суперника. Та все ж рятівники вистояли і втримали таку бажану для них перемогу.