«ЮГ-2000» – «Цетус» – 2:2. Футзал. Чемпіонат Черкащини (Екстра-ліга)

22 Січня, 2023

22 січня 2023 року. 8 тур. Матч проходив без глядачів.

«ЮГ-2000» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси) – 2:2 (0:1)

Голи: автогол суперника (20), Калініч (21) – Масло (5), Скороходов (29)

Попередження: Біляк, Калініч (обидва ЮГ-2000)

Черговий матч команд, де перед грою можна не дивитися у турнірну таблицю. На якому б місці команди не знаходилися, їхні поєдинки проходять у цікавій боротьбі.

Підтвердженням цього стала перша половина 1 тайму, яка пройшла без забитих голів. Далі була швидко розіграна цетусівцями комбінація, де Масло замкнув дальню стійку після пасу від Кота – 0:1.

Після того як рахунок у зустрічі було відкрито, гра набула нервового характеру. Почастішали порушення правил. За чотири з половиною хвилини до перерви у ЮГа п’ять фолів. Згодом і шостий фол та дабл-пенальті у ворота Манжели. Гарнага шансом збільшити перевагу у рахунку не скористався – шкіряна куля пролетіла повз ворота.

Кінцівку тайму команди провели обмінюючись атаками, де шанси забивати мали обидві команди.

Хиткий рахунок на табло змушував Цетус до більш активних дій. Але вийшло так, що на старті другого тайму ЮГ-2000 ціленаправлено пішов на штурм воріт Сорокіна і гостям матчу потрібно було у рівній мірі думати і про захист і про напад.

20-та хвилина гри для Цетуса виявилася якоюсь нещасливою. Спочатку Коркішко зрізав м’яч у свої ворота, а потім Сорокін прогавив дальній удар Калініча – 2:1. І у грі все перевернулося. У діях цетусівців почала спостерігатися нервовість. У ЮГа відкрилося друге дихання і за 6 хвилин до завершення гри сподіватися, що їхні гравці втомляться мабуть не варто.

26 хвилина гри – Цетус намагається закрити суперника на його половині поля, але не завжди це вдається зробити.

27 хвилина – гості зустрічі переходять до атак із своїм голкіпером Сорокіним. Біля воріт ЮГа стає дуже гаряче. Але цетусівців підводять не точні передачі.

29 хвилина – ЮГ-2000 захищається, застосовуючи пресинг.

30 хвилина –  за 54 секунди до фінальної сирени Скороходов ударом з носака зрівнює рахунок – 2:2.  Більше забитих голів у грі не було.