«Юність» – ФК «Черкаси» – 5:4. Футзал. Першість Черкащини (I ліга)

12 Лютого, 2023

12 лютого 2023 року. 11  тур. Матч проходив без глядачів.

«Юність» (Черкаси) – ФК «Черкаси» – 5:4 (2:0)

Голи: Соломка (11), Доненко (5, 13, 23), Засід (24)  – Гамалій (14, 15, 16), Ковтун (24)

У цьому матчі рахунок був відкритим на третій хвилині. Автор забитого м’яча – Доненко із Юності, якому вдався влучний удар із флангу. Черкаси відповіли гострою атакою, яка була близькою до гольової.

Господарі зустрічі до перерви забили ще один гол. Щодо Черкас, то вони не змінюють свою тактику і як у попередніх матчах атакують з п’ятим.

Відпочивши команди на старті другого тайму видали гольову серію  і на 15 хвилині рахунок був вже рівним – 3:3. Після цього команди дещо збавили оберти. Але при першій можливості прискорюються. Станом на середину другого тайму м’яч частіше в ногах Юності, але зробити влучний удар не вдається. У Черкас на ударній позиції частіше Гамалій, але прицільно пробити йому поки не вдається.

До завершення гри чотири хвилини. Команди додають у швидкості, а від того збільшилась кількість не точних пасів.

За 80 секунд до фінальної сирени Доненко головою переправляє шкіряну кулю у сітку воріт суперника – 4:3. Через тридцять секунд на табло вже 5:3. За двадцять секунд до завершення гри Черкаси повертають інтригу у гру – 5:4, а далі рахунок у грі більше не змінювався.