Склади груп «А» і «В» та розклад матчів I етапу розіграшу Кубку Черкащини з футзалу

18 Грудень, 2019

Матчі груп «А» і «В» відбудуться у Білозірї, а команди групи «С» грають у Звенигородці.

Першими боротьбу за почесний трофей обласних змагань з футзалу минулого тижня вступили команди групи «С».

Цього тижня за присутності представників команд відбулося жеребкування груп «А» і «Б», які свої матчі проводитимуть у Білозір’ї.

Група «А» (матчі проходять у Білозірї)

1.«Росава» (Степанці)

2.«Динамо» (Золотоноша)

3.«Служба порятунку»

  1. «Хімелектробуд» (Черкаси)

1 тур 21.12.2019

13:00 «Росава» (Степанці) – «Хімелектробуд» (Черкаси)

12:00 «Динамо» (Золотоноша) – «Служба порятунку»

2 тур

«Хімелектробуд» (Черкаси) – «Служба порятунку»

«Росава» (Степанці) – «Динамо» (Золотоноша)

3 тур

«Динамо» (Золотоноша) – «Хімелектробуд» (Черкаси)

«Служба порятунку» – «Росава» (Степанці)

 

Група «В» (матчі проходять у Білозірї)

1.«Цетус» (Черкаси)

2.«Профіспорт» (Золотоноша)

3.«Край» (Канівщина)

4.«13 состав» (Черкаси)

5.МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси)

1 тур 21.12.2019

10:00 «Профіспорт» (Золотоноша) – МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси)

11:00 «Край» (Канівщина) – «13 состав» (Черкаси)

2 тур

МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – «Край» (Канівщина)

«Цетус» (Черкаси) – «Профіспорт» (Золотоноша)

3 тур

«Край» (Канівщина) – «Цетус» (Черкаси)

«13 состав» (Черкаси) – МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси)

4 тур

«Цетус» (Черкаси) – «13 состав» (Черкаси)

«Профіспорт» (Золотоноша) –        «Край» (Канівщина)

5 тур

«13 состав» (Черкаси) –  «Профіспорт» (Золотоноша)

МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси)

 

Груп «С» (матчі відбуваються у Звенигородці) 

Результати 1 і 2 турів:

СК «Мизинівка» – «Шпола» – 9:3

«Тальне-1» – «Вікторія» м. Звенигородка – 4:2

СК «Мизинівка» – «Тальне-2» – 8:2

«Шпола»- «Вікторія» м. Звенигородка – 4:2

«Тальне-1»- «Тальне-2» – 9:4

Розклад матчів 3-4 турів:

«Тальне-1» –«Шпола» 15-00

«Вікторія» м. Звенигородка- СК «Мизинівка» 16-00

«Тальне-2»- «Шпола» 17-00

СК «Мизинівка»- «Тальне-1» 18-00

«Вікторія» м. Звенигородка-«Тальне-2» 19-00

 

З кожної з груп – «А», «Б», «С» до II етапу виходять по дві перші команди, які сформують дві групи за наступним принципом:

Група «D» (матчі відбуватимуться у Звенигородці)

1 місце групи «С»

2 місце групи «А»

2 місце групи «B»

 

Група «Е» (матчі відбуватимуться у Білозірї)

1 місце групи «А»

1 місце групи «B»

2 місце групи «С»

У фіналі, який відбудеться у черкаському СК «Будівельник» зустрінуться переможці груп «D» і «Е».

До уваги представників команд, які беруть участь у розіграші кубку. На кожну гру мати при собі копії документів (місцева прописка або документ де вказане місце народження), що дають право участі у турнірі.

 

 

http://sportlandia.net.ua/