24 Квітня, 2023

Черкаський МСК «Дніпро» взяв участь у Всеукраїнському фіналі Аматорської футзальної ліги України, що проходив у Львові

Змагання складалися з кількох етапів. За підсумками першого групового раунду дніпряни здобули місце серед команд, що продовжили боротьбу за нагороди турніру.

У 2-му груповому раунді змагань найкращі команди першого етапу вели боротьбу за путівки до «золотої» ліги (1 місце), «срібної» ліги (2 місце) і «бронзової» ліги (3 місце). На цій стадії турніру МСК «Дніпро» фінішував на третьому місці. До речі, одним із суперників була київська “Десна”, яка виграла у підсумку “золоту” лігу.

У півфіналі «бронзової» ліги черкащани переграли команду «Скала» (Вільховець) – 3:0.  У фінальному матчі суперником дніпрян був «ДанМарАвто» (Краматорськ). Основний час гри закінчився внічию, а от у серії післяматчевих пенальті більше пощастило команді з Краматорська – 4:3.

Коментар тренера МСК «Дніпро» (Черкаси) Романа Халявки, щодо участі у фіналі АФЛУ за цим ПОСИЛАННЯМ