Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Гермес» (Черкаси) – «Агро-старт» (Леськи) – 8:1

20 Грудня, 2019

19 грудня 2019 р. відбулася перенесена гра 2 туру чемпіонату Черкаської області серед команд І ліги (група «А»).

 «Гермес» (Черкаси) – «Агро-старт» (Леськи) – 8:1 (2:0)

Голи: Бездюда, Логвиненко (2), Бобков (2), Степанов (2), Іщенко – Ольховий 

Черкащани досить таки активно почали гру, змушуючи суперника більше часу оборонятися. Проте першим прицільний удар по воротах гермесівців вдалося зробити Ольховому з «Агро-старту» і Маценко не без труднощів парирував цей удар. А через 20 секунд свою реакцію вже демонстрував голкіпер гостей Савісько.

Рахунок у зустрічі було відкрито на 3 хвилині зустрічі – 1:0. Така зміна рахунку змусила команду з Лесьок грати ще уважніше у захисті і потрібно віддати їм належне вони досить таки надійно стримували атаки суперника, а при першій можливості гостро атакували.

Наприкінці тайму після удару Ольхового по воротах черкащан, м’яч дивом не перетнув лінію воріт суперника. І майже відразу «Гермес» провів атаку, яка закінчилася влучним попаданням м’яча у сітку воріт «Агро-старту» – 2:0.

Дещо оптимістичний для команди з Лесьок перший тайм залишав сподівання, що вони зможуть ще внести інтригу у гру. Проте, як з’ясувалося згодом, «Гермес» «розібрав» перший тайм і зробивши певні висновки, додав своїм атакам потужності і результат не забарився себе чекати. При рахунку 4:0 у «Агро-старту» гра геть зовсім розладналася, чим скористалися суперники, збільшивши свою перевагу у рахунку. Для гостей забитий гол престижу став малою втіхою у зустрічі, яку вони починали оптимістично.

ФОТОЗВІТ ГРИ ТУТ

Відео гри

Післяматчеві коментарі