Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Гермес» – ФК «Мліїв» – 3:5

22 Грудня, 2019

22  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 4 тур. Зустріч команд І ліги, групи «А».

«Гермес» (Черкаси) – «Мліїв» – 3:5 (2:0)

Голи: Іщенко, Безлюда, Логвиненко – Куць, Покрищенко, Вальчиковський (3)

Першими на 70 секунді зустріч м’яч у ворота суперника забив «Гермес» – дебютним голом у зустрічі відзначився Логвиненко. Такий початок зпоєдинку особливо команду з Городищини не спантеличив і вони спробували відповісти тим же, але не вийшло. Натомість гермесівці своїм черговим шансом збільшити перевагу у рахунку скористалися.

Очікувалося, що мліївська команда активніше почне другий тайм, але вийшло так, що черкаська команда більше атакувала і дещо послабила увагу при захисті свої воріт. На 15 хвилині гри у гостей Куць зумів фактично заштовхнути круглого у ворота Маценка – 2:1.

А через хвилину Вальчиковський у мліївців з 10 метрів впритул зі стійкою воріт направляє м’яч у сітку воріт – 2:2. «Гермес» спробував повернути перевагу у рахунку, але у середині тайму у «Мліїва» Стародуб виконує штрафний, а Покрищенко грає на випередження і виводить свою команду вперед – 2:3. Ще через 20 секунд Вальчиковський оформлює дубль у зустрічі – 2:4, а Маценко вкотре у грі не зміг виручити свою команду у нескладній ситуації. Цікаво, що у складі «Гермеса» ті ж Степанов, Дєдов, Логвиненко можуть індивідуально вирішити той чи інший момент, а виходить так, що на 20 хвилині гри їхній голкіпер вп’яте виймає круглого із сітки свої воріт – 2:5.

За дві хвилини до завершення гри черкащани атакують зі своїм воротарем, чим збільшують шанси на зміну рахунку як у свій актив так і пасив. Досить швидко сплинули завершальні хвилини гри і стало зрозуміло, що у «Гермесу» без свого капітана Романа Бобкова складно було грати.