Результати матчів 1 туру у групах «А» і «В» розіграшу Кубку Черкащини з футзалу + РОЗКЛАД ІГОР 2 ТУРУ (28.12.2019)

24 Грудень, 2019

У групах «А» і «Б» матчі першого туру, як  і другого туру, проходять у Білозір’ї.

Група «А»

1.«Динамо» (Золотоноша) – 3 очки,

2.«Хімелектробуд» (Черкаси) – 3 очки,

  1. «Росава» (Степанці) – 0 очок,

4.«Служба порятунку» – 0 очок.

 

1 тур, 21.12.2019

«Росава» (Степанці) – «Хімелектробуд» (Черкаси) – 5:8

«Динамо» (Золотоноша) – «Служба порятунку» – 7:1

2 тур, 28.12.2019

10:00 «Хімелектробуд» (Черкаси) – «Служба порятунку»

11:00 «Росава» (Степанці) – «Динамо» (Золотоноша)

3 тур

«Динамо» (Золотоноша) – «Хімелектробуд» (Черкаси)

«Служба порятунку» – «Росава» (Степанці)

 

Група «В»

1.«Профіспорт» (Золотоноша) – 3 очки

2..«Цетус» (Черкаси) – 0 очок

3.«13 состав» (Черкаси) – 0 очок

4.МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – 0 очок

1 тур 21.12.2019

«Профіспорт» (Золотоноша) – МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – 8:0

«Цетус» (Черкаси) – «13 состав» (Черкаси) – матч перенесено

2 тур, 28.12.2019

12:00 «13 состав» (Черкаси) – МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси)

13:00 «Цетус» (Черкаси) – «Профіспорт» (Золотоноша)

3 тур

«Профіспорт» (Золотоноша) – «13 состав» (Черкаси)

МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси)

 

Груп «С» (матчі відбуваються у Звенигородці) 

Результати 1 і 2 турів:

СК «Мизинівка» – «Шпола» – 9:3

«Тальне-1» – «Вікторія» м. Звенигородка – 4:2

СК «Мизинівка» – «Тальне-2» – 8:2

«Шпола»- «Вікторія» м. Звенигородка – 4:2

«Тальне-1»- «Тальне-2» – 9:4

Розклад матчів 3-4 турів (ігри відбуватимуться у середині січня 2020р.):

15-00 «Тальне-1» – «Шпола»

16-00 «Вікторія» м. Звенигородка – СК «Мизинівка»

17-00 «Тальне-2» – «Шпола»

18-00 СК «Мизинівка» – «Тальне-1»

19-00 «Вікторія» м. Звенигородка – «Тальне-2»

 

З кожної з груп – «А», «Б», «С» до II етапу виходять по дві перші команди, які сформують дві групи за наступним принципом:

Група «D» (матчі відбуватимуться у Звенигородці)

1 місце групи «С»

2 місце групи «А»

2 місце групи «B»

 

Група «Е» (матчі відбуватимуться у Білозір’ї)

1 місце групи «А»

1 місце групи «B»

2 місце групи «С»

У фіналі, який відбудеться у черкаському СК «Будівельник» зустрінуться переможці груп «D» і «Е».

До уваги представників команд, які беруть участь у розіграші кубку. На кожну гру мати при собі копії документів (місцева прописка або документ де вказане місце народження), що дають право участі у турнірі.

http://sportlandia.net.ua/