Гравці, які отримали жовті і червоні картки у 1-4 турах чемпіонату Черкащини з футзалу

25 Грудень, 2019

У тринадцяти учасників чемпіонату уже є по дві отримані жовті картки.

                                                                                                                                                                                                 

Перша ліга (група «А»)

 Гермес» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Буйда Ігор

Маценко Денис

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:      

Скорняков Констянтин

Яровий Сергій

Кальченко Максим

Ткаченко Вадим

Франчук Ігор

Бобков Роман

Безлюда Владислав

Дєдов Сергій

Логвиненко

Дубіч Сергій

Котенко Володимир

Щирий Ярослав

Степанов Петро

 

«Майфон-2» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Ткаченко Юрій

Оришечко Олександр

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Балацький Олександр

Боярчук Олексій

Кучеренко Євгеній

Савченко Дмитро

Оришечко Андрій

Литовченко Євгеній

Бобінський Євген

Раковский Олександр                     1

Вєтров Андрій

Діденко Віталій

Коваленко Вадим

Шпурик Олександр

Майчук Сергій

Захаревич Віктор

 

«Єдність» (Черкаси)

Стрижак Сергій

Стрижак Віталій                    1

Стрижак Максим

Стрижак Юрій

Савченко Володимир

Хіміч Юрій

Волна Віталій

Кравченко Іоан                                                            1-ч

Чижик Даніїл

Кияниця Артем

Надобенко Вадим

Кулик Ілія

 

 «Шполянська ОТГ»

ВОРОТАРІ:

Довгун Руслан

Варич Сергій

Мальчик Олексій

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:      

Шпиця Олександр

Снісар Олег

Снісар Дмитро

Маняк Максим

Патлань Сергій

Моторний Віктор

Кулибаба Анатолій

Колот Олександив

Білецький Вячеслав                    1

Жуковський Роман                      2

Боршош Сергій                           2

Ветушко Богдан

Гриб Олег

Гирич Владислав

Гнедько Руслан

 

«Агростарт» (Леськи)

ВОРОТАРІ:

Кузьмін Владислав

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                      

Григорьєв Микола іверсал

Григорьєв Володимир                 1

Холодний Ростислав

Третьяк Андрій

Храпко Денис

Бідоча Вячеслав

Сердюк Олексій

Цукор Денис

Зотов Денис                                   1

Ольховий Ігор

Савісько Максим

Мотлух Данило

Ложков Роман

Сліпченко Олександр                    1

Пасіченко Сергій                           2

Забелов Андрій                                                1

Головатенко Владислав

 

«Grenada» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Береговий Сергій

Ковалев Стас

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                                     

Одерій Сергій                                1

Захаров Денис

Романов Богдан

Асташкін Олексій

Вьюн Сергій

Близнюк Дмитро

Мездрин Евген

Чорний Вадим

Біда Сергій                                     1

Погорілий Артур

Самбор Олександр

Веков Андрій

 

 

ФК «Червона Слобода»

ВОРОТАРІ:

Кольєв Євгеній

Куліш Сергій

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Гаркуша Сергій

Давиденко Владислав

Дядюра Ігор

Дяченко Олександр

Задоя Олександр

Коваль Владислав

Культенко Юрій

Сахно Євгеній

Семенюк Матвій

Семенюк Ярослав                         1

Сточовенко Євгеній

Чубенко  Владислав

Шкондін Олександр

Макогон Анатолій

Валашенко Владислав

Куліш Сергій

Сидоренко Дмитро

 

 

ФК «Мліїв» (Городищенський р-н.)

ВОРОТАРІ:

Галущенко Сергій

Бондаренко Руслан (воротар/польовий)

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:      

Подгорський Роман

Стародуб Андрій                                             1

Фуркало Тарас

Покрищенко Дмитро

Пінчук Дмитро

Вальчиковський Антон                                    1

Плосконос Богдан

Куць Олександр                                                                1

Неліпа Олександр

Нечипоренко Володимир                                2

Олійник Артем

Шевченко Владислав

Заболотній Владислав

 

 

Перша ліга (група «Б»)

«Служба порятунку» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Котолуп Володимир

Юхименко Іван

Хрипа Борис

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Аджубей Владислав                                      1

Бондаренко Віталій

Горох Сергій                                                    1

Зенков Владислав                                            2

Караушан Олександр

Кіт Павло

Клінков Андрій

Магльований Роман

Масло Дмитро

Панченко Владислав

Рудь Артем

Черненко Роман

Шкарбута Юрій

 

 

МСК «Дніпро-Ю-19» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:                                                                              

Роздорожній Нікіта

Скринський Данило

Кудін Вячеслав

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                                               

Онищенко Євгеній

Кривденко Ілля                                  1

Клопотенко Костянтин

Дувняк Ігор

Ковальов Олександр

Черненко Максим                                1

Кулініч Артем

Меркулов Євгеній

Демченко Петро

Ренько Євгеній

Однороженко Роман

Яцура Павло

Середа Давид

Власенко Віталій                                    1

Краснюк Назарій

 

«Авангард» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:                                                      

Хорошев Євген

Міщенко Роман

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Гордієнко Ярослав                          1

Музика Валерій

Засид Олександр                            2

Лоян Віталій

Макала Денис

Корчевний Вадим

Крамаренко Андрій                        1                                                             1-ч

Михайлов Дмитро

Бомко Микола

Толстіков Сергій

Костюкевич Сергій

Бутенко Вадим

Березюк Едуард

 

 

«Смілянщина»

ВОРОТАРІ:

Шевченко Сергій

Моцар Руслан

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                                               

Балозян Олександр

Боговик Андрій

Вечірній Сергій

Говденко Олександр

Демиденко Денис

Кириленко Богдан

Макотринський Артем

Мачульний Дмитро

Римський Богдан льовий

Римський Ігор                                  1

Хмуленко Олександр

Беляк Олег

Волощук Євген

Кретов Максим

Шурубура Денис

Лісняк Юрій

 

НФК «Черкаси-Вергуни»

ВОРОТАРІ:

Іщенко Ярослав

Вітряк Володимир

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Остренко Павло (к)                          1

Погребняк Макар

Яворський Владислав

Франчук Ігор                                                                                                                         1-ч

Гуд Євген                                            1

Білоус Артем

Пісковий Владислав

Чуприна Вячеслав

Бойко Олександр

Капустян Андрій

Беребеня Андрій

Дробот Ігор

Коломієць Ігор

Доненко Іван                                        1

Андрійченко Артем

 

ФК «Косарі» (Камянський р-н)

ВОРОТАРІ:

Мудріцкий Ярослав

Радченко Богдан

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Пономарчук Артур                               2

Каймаков Микола

Шведін Ігор

Кузик Руслан

Гацанюк Вадим

Панасенко Олександр

Eneje Chigozie Francis                            1

Трандофілов Євген                                 1

Курінний Андрій

Гарячук Олексій

Воронов Сергій

Лушпіган Максим                                                                                                                                1-ч

Титаренко Віталій

Хоменко Роман

Дерендяєв Вадим

 

«Патріот» (Сміла)

ВОРОТАРІ:

Хоменко Іван                                    1

Солодухін Олександр

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Манюшкін Микола

Гайдай Артем

Онученко Сергій                            2

Педяш Дмитро

Сарін Віталій

Зайченко Максим

Видиш Павло                                   1

Пустовіт Віктор

Шепель Олександр

Макогон Вадим

Крамаренко Дмитро                       1

Різник Роман

Шулежко Владислав

Авраменко Олег                               1

Лисак Дмитро

Черепенко Владислав

 

 

«Карбон-2» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Раковський Віктор

Баккі Андреа

Плотников Сергей                           1

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                                                                     

Котляр Дмитро

Казарян Артур                                 1

Матевосян Геворг

Бабій Михайло

Сватуха Євгеній

Карамишев Максим

Ковальський Роман

Петриченко Максим                                                                                                                      1-ч

Виниченко Богдан

Поліщук Роман

Фесенко Владислав

Капінус Алексей

Казарян Нарек

Скороходов Денис

Дабагян Гагик

Матвієнко Антон                   1

 

Вища ліга

 «Арка-Вдала»

ВОРОТАРІ:

Степанов Антон

Фесюк Ігор

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Мовчан Ігор

Суботін Олег

Бондар Віталій                                                1

Скомороха Владислав

Кондратюк Олександр

Чопенко Андрій

Жерепа Ілля

Головішин Олександр                                   1

Панченко Вадим                                             1

Бутенко Вадим

Березюк Едуард

Гордієнко Олексій

Ткач Артем                                                     1

Норенко Артем                                               1

Каменський Андрій

Хамко Назар

ТРЕНЕР: Герасименко Олександр

 

ФК «Черкасиобленерго» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Сорокін Олексій                                         1

Бондаренко Олександр

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Лобов Олександр                                        2

Тригуб Владислав

Когус Радіон                                                1

Коркішко Олег

Ворона Максим

Аргєєв Олександр

Качурін Дмитро

Каказей Дмитро

Чернай Андрій

Чернуха Олександр

Шлончак Віктор

ТРЕНЕР: Гупаленко Сергій

 

Склад команди ФК «Яснозір’я»

ВОРОТАРІ:

Терещенко Олександр

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:                     

Яжук Ярослав                                                1

Погребняк Денис                                          1

Жох Іван

Костенко Олексій

Гуляш Вадим

Бойко Віталій                                                  1       

Шепіль Святослав

Шадхін Олег

Колос Олександр                                             2

Терещенко Олександр

Марченко Альфред

Масоха Артем

Буджерак Михайло

ТРЕНЕР: Тараненко Микола

 

«Черкасиенергозбут» (Черкаси)

ВОРОТАРІ:

Дяк Олександр

Дікшев Євгеній

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:          

Гаркавий  Артем

Суденко Дмитро                                         1

Гаврюшенко Олександр

Орел Артем

Гриненко Володимир

Довгий Максим

Скворцов Павло

Марущак Володимир

Головко Богдан                                             1

Бондаренко Олександр

Голованов Максим

Раззаков Євген

Шевченко Микола

Сініцин Нікіта

Марченко Олександр

ТРЕНЕР: Криштоп Юрій

 

 «Громада-СУЕМ»

ВОРОТАРІ:

Марченко Владислав

Панченко Євген

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Сторчоус Андрій                                        1

Авер’янов Максим                                      1

Вакуленко Антон

Агарін Микита

Агарін Кирило.

Осика Микита

Орел В’ячеслав                                              1

Столяр Владислав

Пономаренко Руслан

Білоножко Олександр

Апончук Олег

Конюша Олексій                                           1

Чорноіван Дмитро

Сидоренко Владислав

Ковальов Артур                                               1

Черненко Руслан

 

 «Рятівник» (Черкаси)

ВОРОТАРІ

Чмих Ігор

Кречик Антон

УНІВЕРСАЛИ

Блонський Владислав

Горбань Богдан

Вермянчук Юрій                                           2

Лимар Володимир

Сумченко Владислав

Черненко Дмитро

Таранович Олександр

Могильний Вадим                                       1

Дзюба Дмитро                                                                                                                                 1-ч

Мурашко Павло

Безродний Дмитро

Дробоног Олександр                                    1

Козин Дмитро

Кондеревич Сергій

Пуш Нікіта

Хорошковський Дмитро

 

Екстра-ліга 

 «Карбон» (Черкаси)

Магльований Ярослав

Маценко Денис

Колос Олександр                            2

Бойко Віталій                                 1

Біда Сергій

Сафонов Олександр                      1

Болюк Олександр

Бондаренко Артем

Александров Віктор                      1

Гусєв Олег

Матвієнко Антон

Тупчієнко Олександр

Алієв Олександр

Біляк Олег

Корчинський Максим

Дмитренко Юрій

Пустовіт Віктор

Синьогуб Олег

 

 «Рувер»

ВОРОТАРІ

Іщенко Ярослав

Кудін В`ячеслав

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ:

Косун Віталій (к)

Шурубура Денис

Мина Максим

Слівченко Олександр                          1

Скоров Максим                                  1

Андрійченко Артем

Завгородній Олександр

Берьозкiн Максим

Бондар Олексій

Стрикаль Станіслав                             1

Тимофiенко Сергiй

Гарнага Сергій

Андрійченко Олег

Тенжицький Вадим

Панасенко Олександр                         1

Шмельов Тарас

 

 «Цетус»

ВОРОТАРІ:

Сорокін Олексій

Юхименко Іван

ЗАХИСНИКИ:

Сидоренко Сергій

Щерба Богдан

Волощук Євгеній

Кіт Павло

Деев Вячеслав

НАПАДНИКИ:

Присяжнюк Олексій                   1

Присяжнюк

Скорняков Євгеній

Гамалій Вячеслав

Олійник Артем

Пархоменко Віктор                      1

Степанов Петро                           1

 

 «Майфон» (Черкаси)

ВОРОТАРІ

Соколовский Нікіта

Ткаченко Юрій

Дяк Олександр

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ

Чорний Вадим

Сторчоус Андрій

Кошелюк Дмитро

Авер’янов Максим

Бурлін Анатолій                                       1

Горбинко Андрій

Дудник Святослав

Бобінський Євген

Аргеєв Олександр

Проценко Дмитро

Потапов Роман

Троян Сергій

Горбань Богдан

Раковский Олександр                                2

 

МСК «Дніпро» (Черкаси)  

ВОРОТАРІ

Роздорожній Нікіта (2002)

Скринський Данило (2002)

ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ

Лукомський Денис (1999)

Сініцин Нікіта (1998)                                          1

Дашко Костянтин (2000)                                     1

Молоков Кирило (2002)

Пантелей Олександр (2000)                                1

Кулик Артем (2000)

Черненко Максим (2003)                                    1

Гарнага Владислав (2000)

Меркулов Євгеній (2002)

Загоруйко Кірілл (2001)

Граючий головний тренер:

Тарасенко Є. В.

 

ФК «ЧФК»:

ВОРОТАР

Олександр Манжела                                         1

УНІВЕРСАЛИ

Мачульський Сергій                                                                                                  1-ч

Алексєєв Олексій

Бабенко Андрій

Блонський Владислав                                         2

Гріщенко Юрій

Кучер Дмитро

Куць Олександр

Ткаченко Вячеслав

Степаненко Сергій                                             1

Пекний Олександр

Атаманенко Вадим

Аксьонов Ярослав

Панченко Владислав                                           1

Погрібний Володимир                                        1

Накаєв Алті

Бреус Денис

http://sportlandia.net.ua/