Черкаський «Рятівник-ЧІПБ» провів другий матч у чемпіонаті України з футзалу серед закладів вищої освіти

25 Грудня, 2019

У конференції «Центр» черкаська команда, яка представляє ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, 24 грудня зустрічалась з НПУ ім. М. Драгоманова (Київ)

Для представників НПУ ім. М. Драгоманова це була стартова гра у чемпіонаті. Для «Рятівника-ЧІПБ» (Черкаси) матч у Києві був другий. У першій грі дома черкащанани переграли команду «Академія-ЧНТУ» (Чернігів) – 2:0.

Щодо команди НПУ ім. М. Драгоманова, то якщо порівнювати ту команду, яка грала навесні у «Фіналі чотирьох» у Львові та нинішній склад, то можна помітити деякі зміни. Тому, можна сказати, що в цій грі «драгоманівці» фактично представили наполовину оновлений склад.

З урахуванням виступу киян у попередньому сезоні, у зустрічі з черкаською командою вони були у ролі фаворита. Хоча після того, як гості з Черкас змогли у першому таймі повести в рахунку, а потім ще і нав’язати боротьбу, то підопічним Валерія Директоренка та Руслана Мішаровського довелось попрацювати, щоб виправдати свій статус фаворита. В принципі, кияни ще у першому таймі змогли відповісти своїм візаві двома м’ячами, і перша половина гри принесла нічийний результат. А ось друга 20-хвилинка розпочалася зі швидкого голу Івановського, який багато в чому допоміг «педагогам» у подальшому схилити шальки терезів на свою користь. А до середини другого тайму «драгоманівці» своїми двома голами лише закріпили свою перевагу. Єдине, на що спромоглися «рятівники», так це на останнє слово у виконанні Орла, який трохи скоротив відставання в рахунку, але, ясна річ, цього було замало, щоб врятувати черкащан від поразки.

НПУ ім. М. Драгоманова (Київ) – «Рятівник-ЧІПБ» – 5:3

Голи: Данько (10, 26), Івановський (12, 21), Яблонько (28) – Сумченко (7, 10), Орел (38)

НПУ ім. М. Драгоманова: Сиріцький – Бланк, Карбула, Яблонько, Івановський – Коробка, Ліфер, Данько, Біляченко, Горстка, Олексюк, Шевчук.

«Рятівник-ЧІПБ»: Чмих – Горбань, Дзюба, Дробоног, Таранович – Сумченко, Блонський, Хорошковський, Могильний, Безродний, Орел, Кречик.

Попередження: Яблонько (23) – Безродний (35)

за матеріалами: 5×5.org.ua