Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Агро-старт» (Леськи) – «Червона Слобода» – 1:4

29 Грудень, 2019

29  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 5 тур. Зустріч команд І ліги, групи «А».

«Агро-старт» (Леськи) – «Червона Слобода» – 1:4 (1:3)

Голи: Бідоча – Культенко, Давиденко, Сидоренко, Дяченко

Інтригу цій зустрічі додавав факт сусідства населених пунктів, які команди представляють у чемпіонаті області. Напевне з урахуванням цієї особливості команди досить таки жваво почали зустріч і на третій хвилині глядачі побачили перший забитий гол – 0:1. Леськівська команда відразу кинула усі сили, щоб відігратися, але не склалося. Гості, стримавши намагання суперника зрівняти рахунок, вдалися до своїх атакувальних дій  і одну з швидких атак влучним ударом завершив Дяченко – 0:2.

Пропущений гол змусив «Агро-старт» ще активніше грати в атаці і згодом  вдається скоротити відставання у рахунку до одного гола. Але майже через 15 секунд червонослобідська команда після удару Культенка повернула перевагу у два голи – 1:3.

Відпочивши, команди продовжили обмін атаками, де частіше атакують ворота суперника футзалісти з Червоної Слободи. «Агро-Старт» більше загрожує за рахунок контратак і виходить у них це гостро, але станом на 5 хвилину другої половини зустрічі рахунок на табло не змінний після першого тайму. А от гостям вдається забити свій четвертий гол у зустрічі, що робить дуже великими їхні шанси завершити гру переможцями.

До завершення гри залишається ще дві хвилини, поки агростарвцям не вдається внести інтригу у зустріч – або воротар червонослобіців грає успішно, або гравці банально не реалізують гольові моменти.

У підсумку матч «Агро-старт» (Леськи) – «Червона Слобода» завершився з рахунком 1:4.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys