Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Карбон-2» (Черкаси) – «Смілянщина» – 2:1

29 Грудень, 2019

29  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 5 тур. Зустріч команд І ліги, групи «Б».

«Карбон-2» (Черкаси) – «Смілянщина» – 2:1 (0:0)

Голи: Сватуха, Матвієнко – Вечірній

На правах одного з лідерів турнірної таблиці черкаська команда зустріч почала з «обстрілу» воріт суперника. Але надійна гра голкіпера «Смілянщини» та неточність при завершенні атак не дала змоги їм забивати голи.  У гостей внаслідок контратакувальних дій також виникають моменти, які потрібно було результативно завершувати. Зокрема Лісняк міг двічі забивати, але не зумів обіграти Раковського В.

Досить швидко пролетіли 10 хвилин гри, а рахунок у зустрічі так і не було відкрито.

За 1 хв. 20 секунд зустрічі у смілян 5 фолів, але до завершення тайму вони більше не порушували правила.

На старті другого тайму ситуація на майданчику кардинально не змінилося – «Карбон-2» частіше володіє м’ячем і атакує, а їхній суперник вимушено грає від оборони. Станом на 3 хвилину гри у черкащан Скороходов з інтервалом у 2 секунди двічі не зумів скористатися шансами відкрити рахунок у грі.

Поступово гра набула в’язкого характеру, де команди віддають перевагу неспішним проведенням атак. А на 18 хвилині у «Смілянщини» Вечірній не побоявся піти на обіграш двох суперника, внаслідок чого відкрив рахунок у грі – 0:1.

Для «Смілянщини» роковою стала 18 хвилина гри, коли вони пропустили м’яч з гри та отримали 5 фол. Щоправда «підсолодила» ситуацію на тій хвилині не реалізація черкащанами дабл-пенальті. Далі гра втратила стрункість. У цій ситуації безобідний навіс м’яча у штрафну смілян завершився тим, що Матвієнко опустив шкіряну кулю на підлогу і п’ятою переправив її у ворота – 2:1. Згодом у гостей 5 фолів, з якими вони рахуються, але йдуть атакувати вп’ятьох, але змінити рахунок так і не змогли.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys