Футзал. Чемпіонат Черкащини. ФК «Мліїв» – Шполянська ОТГ – 3:1

29 Грудень, 2019

29  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 5 тур. Зустріч команд І ліги, групи «А».

«Мліїв» – «Шполянська ОТГ» – 3:1 (1:0)

Голи:Вальчиковськи, Пінчук, автогол суперника – Ветушко

З огляду боротьби за перші два місця турнірної турнірної таблиці у групі «А» першої ліги матч мав дуже важливе значення для обох команд. У першій половині I тайму на майданчику точилася рівна боротьба, з орієнтовно пропорційно рівною кількістю створених і нереалізованих гострих моментів біля обох воріт. Далі ситуація у грі не змінювалася. Але при цьому варто відзначити велике старання гравців обох команд відкрити рахунок у зустрічі. На 11 хвилині нарешті дебютний м’яч влітає у сітку воріт – першими відзначилися футзалісти з Городищини – 1:0. Спроба шполян відповісти тим же не вінчалася успіхом.

Друга частина зустрічі почалася з активностей «Шполянської ОТГ» і пресингу воріт опонентів. На жаль, неточність при передачах часто заважає гостям зустрічі доводити моменти до гольових. Щодо мліївскої команди, то вона особливо не налаштована до масованих атак, а більше діє від оборони з надією на швидконого Олійника.

Після того як було перейдено «екватор» другого тайму, команди додають у швидкості. Більш рішучіше діють шполяни, але при цьому є великий ризик «обрізатися» і отримати контратаку. Дуже багато ударів у бік обох воріт і при цьому не точних. А коли щось летить у «рамку» справно грають воротарі.

Усі старання гостей зрівняти рахунок у зустрічі звела нанівець помилка воротаря – 2:0. А за 1 хвилину до фінальної сирени ФК «Мліїв» скористався тим, що суперник залишив ворота пустими – 3:0. Через 10 секунд на табло вже було – 3:1. А далі напружені секунди зустрічі і фінальна сирена.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys