Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Черкасиенергозбут» – «Арка-Вдала» Черкаси – 5:1

29 Грудень, 2019

29  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 5 тур. Зустріч команд вищої ліги.

«Черкасиенергозбут» – «Арка-Вдала» – 5:1 (2:0)

Голи: Шевченко (2), Марущак, Голованов, Головко – Хамко

Для обох команд це була завершальна гра у першому колі. До цієї зустрічі команди підійшли не з кращими турнірними показниками. При цьому «Арка-Вдала» досі не вдалося забити гол у попередніх чотирьох зустрічах.

Досить швидко пролетіли перші 6 хвилин, які пройшли при рівній боротьбі. Проте дальній і прицільний удар у кут воріт у виконанні Шевченка дозволив «Черкасиенергозбуту» повести у рахунку – 1:0. «Арка-Вдала» побігла відігруватися, але захопившись атаками прогавила контрвипад візаві, який закінчився забитим голом – 2:0.

Другу частину зустрічі активніше почали гості поєдинку, маючи на меті насамперед скоротити відставання у рахунку. Приємно відзначити, команді  «Арка-Вдала» нарешті вдалося збити свій перший гол у зустрічі і загалом чемпіонаті – 3:1. До завершення матчу ще залишається грати 6 хвилин, то ж часу для зміни рахунку як в один, так і інший бік достатньо.

За три хвилини до завершення гри у енергетиків 5 фолів. «Арка-Вдала» посилює тиск на ворота опонентів і Мовчан мав відмінну нагоду внести інгтригу в зустріч, проте шкіряна куля після його удару влучила у стійку воріт. А через 15 секунд Марущак забиває 4 гол у ворота гостей, а за 40 секунд до фінального свистка арбітра зустрічі, на табло вже 5:1.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys