Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Карбон» Черкаси – «Рувер» Черкаси – 3:2

29 Грудня, 2019

29  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 5 тур. Зустріч команд Екстра-ліги.

«Карбон» – «Рувер» – 3:2 (1:0)

Голи: Бойко, Колос (2) – Слівченко, Берьозкін

Досить таки темпераментно команди почали гру, до якої вони підійшли у своїх оптимальних складах. У «Рувера» у старті (що вже стало традиційним) Скоров, Слівченко, Тимофієнко, Берьозкін. У карбонівців цій четвірці протягом перших три хвилини зустрічі протистояли Бойко, Колос, Сафонов і Біда. Через 30 секунд, після того як у гостей поле залишила стартова четвірка, Бойко знайшов момент, щоб відкрити рахунок у зустрічі – 1:0.

«Рувер» повертається до складу тієї четвірки, яка починала гру, що змушує господарів зустрічі більше уваги приділяти захисту свої воріт. Ближче до середини тайму команди діють вже не так швидко і багато комбінують. У «Карбона» поки епізодично грає їхня забивна «сила» Колос і Бойко.

Ближче до завершення тайму команди «завелися», але великий брак при передачах нівелював усі наміри змінити рахунок у зустрічі.

За 21 секунду до перерви у руверців гарно ліг м’яч на ногу Берьозкін, але шкіряна куля, після його удару влучила у стійку воріт.

Те, що «Руверу» не вдалося зробити наприкінці першої половини зустрічі, вони зробили на початку другої частини зустрічі – і рахунок на табло стає рівним – 1:1.

15 хвилина: прицільно б’є по воротах Сафонов – шкіряна куля пролітає у лічених сантиметрах від стійки воріт. Відповідь руверців менш ефективна – зі штрафного м’яч пролетів значно вище воріт.

На 19 хвилині Бойко у «Карбона» з інтервалом у 5 секунд втратив дві нагоди надіслати шкіряну кулю у сітку воріт суперника. Те, що не вдалося партнеру по команді зробив через 10 секунд Колос – 2:1.

За 3 хвилини до завершення матчу у «Рувера» в атаках активну участь приймає воротар. В один з моментів у карбонівців проходить контратака, під час якої збивають Біду, за що вилучають гравця з протилежної команди. Чисельну більшість у «Карбона» реалізує Колос – 3:1. Проте за 20 секунд до завершення гри гості скорочуюють відставання у рахунку – 3:2. Завершальний штурм воріт «Карбона» у їхнього суперника не вдався.