Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Яснозір’я» – «Громада-СУЕМ» Черкаси – 5:1

29 Грудня, 2019

29  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 5 тур. Зустріч команд Вищої ліги.

«Яснозір’я» – «Громада-СУЕМ» (Черкаси) – 5:1 (3:0)

Голи: Погребняк, Жох, Колос (2), Марченко – Агарін М.

У цій парі команд особливо важливо перемогти черкащанам. Хоча і інші результати для них поки що не критичні, але якщо студенти планують вести боротьбу за перше місце, то звичайно потрібно перемагати. Та ж ситуація і  у яснозірців, єдине, що у них на два турнірні очки більше.

З урахуванням вищезгаданих особливостей, гру команди почали обережно. Але поступово яснозірська команда почала нарощувати темп і за 4 хвилини до перерви вже вигравала з рахунком 3:0. Зважаючи, що це лише перша частина зустрічі, то для студентів ситуація поки не критична, але поки з їхнього боку якихось особливостей не спостерігаються.

Друга частина гри почалася з атак студентів, але вийшло так що перша ж атака яснозірців на 57 секунді другого тайму закінчилася забитим голом – 4:0. Згодом у ворота черкащан залетів п’ятий гол.

Коли у середині II тайму студенти влаштували обстріл яснозірських воріт і м’яч просто не «заходив» у ворота у, здавалося, 100% гольових ситуаціях, стало зрозуміло, що сьогодні, 29 грудня, не день «Громади – СУЕМ». Щоправда до завершення зустрічі було ще достатньо часу для того, щоб змінити результат, але наданим часом студентська команда скористалася лише один раз і у підсумку програла.