Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Рувер» Черкаси – ФК «ЧФК» Черкаси – 1:2

19 Січня, 2020

19  січня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 6 тур. Зустріч команд Екстра-ліги.

«Рувер» Черкаси – ФК «ЧФК» Черкаси – 1:2 (1:0)

Голи: Слівченко – Панченко (2)

До цієї гри господарі зустрічі підійшли у ролі другої команди турнірної таблиці і як один з претендентів на завоювання нагород найвищого гатунку. Щодо ФК «ЧФК», то команда ще не втратила шанс втрутитися у боротьбу за нагороди турніру. Те що команди налаштовані у цій гри лише перемагати продемонстрували перші хвилини гри.

Маючи більше гравців на лаві запасних, а відповідно – більше можливостей підтримувати високий темп зустрічі, руверці частіше атакують, але при цьому дозволяючи супернику контратакувати. Варто відзначити, що такі атаки часто небезпечні і лише реакція Кудіна у господарів дозволяла утримувати їхні ворота «сухими».

На 8 хвилині гри господарям зустрічі вдається провести атаку із завершальним прицільним ударом – 1:0. «ЧФК» організовує гідну відповідь і ледь не зрівнює рахунок, але на удар Блонського реагує голкіпер руверців.

На старті другої частини зустрічі Мачульський дивом не реалізує свій вихід сам на сам із стражем руверовських воріт. Загалом у перші хвилини другого тайму гравці «ЧФК» мають дещо свіжіший вигляд ніж їхній суперник. Загалом варто відзначити, що «Рувер» хоч і виграє, але не демонструє своєї потужної гри, яку він може показувати.

Якось не помітно пролетіли шість хвилин другого тайму рівної боротьби. Очевидно, що «Руверу» потрібно шукати внутрішні резерви. Але так склалося, що Скоров отримує другу жовту картку і залишає свою команду у меншості. Гра набуває нервового характеру. За 4,14 хв. до завершення гри гостям вдається реалізувати свою чисельну перевагу – 1:1. Очікуваного масованого штурму «Руверу» організувати відразу не вдалося – суперник й сам був не проти атакувати і на нічийний результат був не налаштований грати. А за 47 секунд до фінальної сирени Панченко виводить гостей вперед – 1:2.