Футзал. Чемпіонат Черкащини. НФК «Черкаси-Вергуни» – «Карбон-2» Черкаси – 1:2

19 Січень, 2020

19  січня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 6 тур. Зустріч команд І ліги, групи «Б».

НФК «Черкаси-Вергуни» «Карбон-2» Черкаси – 1:2 (0:1)

Голи: Гуд – Тупчієнко, Скороходов

Черговий важливий матч у боротьбі за 1-2 місця у групі «Б» першої ліги. Дещо тяжче буде

черкасько-вергунівській команді, оскільки у запасі у них лише один футзаліст. Але очевидно, що багато ігрового часу матимуть стартові четвірки команд.

Першу частину I тайму команди обмінювалися атаками, але гострими їх назвати складно було. Поки спостерігається не швидкий темп зустрічі і відчутно помітна велика кількість помилок при передачах.

Ближче до перерви більш потужніше починають грати футзалісти «Карбона-2» і за півтори хвилини до завершення тайму Скороходов відкрив рахунок у зустрічі.

На старті другого тайму карбонівцям вдається у результаті стрімкої атаки подвоїти перевагу у рахунку – 0:2.

Пропущені голи змушують господарів гри діяти рішучіше і на 14 хвилині Гуд скорочує відставання у рахунку. Через дві хвилини Гуд мав шанс забити свій другий гол у зустрічі, але за гостей зіграла поперечка воріт.

Поступово гра перейшла у більш-менш спокійне русло. Більше атакує «Карбон», а їхній суперник відповідає контратаками. Хоча НФК «Черкаси-Вергуни» потрібно грати більш рішуче, якщо вони хочуть отримати у цій зустрічі позитивний результат. Але й «Карбон-2» також хоче виграти, що він у підсумку робтть і достроково здобуває місце серед команд, які на 2 етапі чемпіонату розіграють між собою нагороди першої ліги.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys