Вероніка Волосина із МСК «Дніпро» про крайні матчі збірної України на Чемпіонаті світу з футзалу серед студентів

12 Червня, 2024

У Китаї триває Чемпіонат світу з футзалу серед студентських команд, де фінішував груповий етап. Жіноча збірна команда України, у складі якої грають чотири футзалістки черкаського муніципального спортивного клубу «Дніпро», за підсумками групового етапу продовжать боротьбу за 5-7 місця.

У завершальному матчі групового етапу українки поступилися збірній команді Бразилії – 2:6. Один із забитих голів у складі збірної України в активі гравчині черкаського МСК «Дніпро» Вероніки Волосини, яка після гри дала коментар пресслужбі АФУ:

– У сьогоднішньому непростому матчі зі збірною Бразилії Вам вдалось пробити оборону опоненток. Як перший гол України вплинув на настрій команди? Чи стало відчутним піднесення? Як на Ваш погляд змінилась динаміка гри?

– Звичайно Бразилія сильна команда та більш досвідчена. Була досить важка гра, де ми мали б бути більш уважними та сконцентрованими. Забивши перший гол ми зрозуміли, що пробити захист суперника реально, хоч і складно. Але чогось бракувало. Можливо впевненості. Моменти були, але реалізація знову підвела. Будемо працювати над цим в подальшому!

– Україна потрапила в групу з Німеччиною та Польщею. Як плануєте використовувати здобутий досвід гри проти німкень у найближчому матчі?

– Ми вже однозначно знаємо чого можна чекати від Німеччини, тому вважаю, до цього матчу ми будемо готові.

– Що можете відзначити у грі Польщі? На що однозначно варто звернути увагу під час матчу з цією збірною?

– Поки що нічого не можна сказати з приводу Польщі. Але найближчим часом будемо робити аналіз їх гри, та слухати настанову від тренера.

Варто відзначити, що у матчах за 5-7-ме місця студентська жіноча збірна команда України протистоятиме третім командам групи В (Польща) та групи А (Німеччина). Свої матчі синьо-жовті проведуть 14 червня проти Польщі (початок – 04:30) та 15 червня проти Німеччини (початок – 06:45 ).