Перенесена гра на Кубок області з футзалу – «13 состав» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси). ЗВІТ+ВІДЕО

20 Січень, 2020

Обидві команди грають у групі «В», де чотири команди ведуть боротьбу за дві путівки до наступного раунду змагань

Кубок Черкаської області з футзалу. Група «В». Перенесена гра 1 туру.

19.01.2020. СК «Будівельник» (Черкаси)

«13 состав» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси) – 2:0 (0:0)

Голи забивали: Сторчоус, Колос

З перших хвилин зустрічі «Цетус» взяв м’яч під свій контроль, а їхній суперник змушений (а може це було так задумано) грати від оборони. Команди особливо не ризикували. Зіграні цетусівці намагалися більше комбінувати і виводити на ударну позицію Степанова. «13 состав» зі свого боку більше сподівався на індивідуальні дії своїх гравців. У непоспішному темпі команди дограли до перерви. Якщо брати до уваги кількість створених небезпечних моментів біля воріт суперника, то перевага була на боці гостей зустрічі.

Після перерви ситуація на майданчику особливо не змінилася і м’яч частіше був у ногах «Цетуса». На 30 хвилині гри у «13 состава» був перший реальний шанс, щоб відкривати рахунок у грі, але удар Колоса зі штрафного парирував Сорокін. Через кілька десятків секунд знову був на висоті голкіпер гостей, а от його партнер по команді Степанов стрімку контратаку не зумів завершити влучним ударом.

За 5 хвилин до фінальної сирени м’яч, після удару Щерби, на себе прийняла поперечка воріт «13 состава». А через дві хвилини захист «Цетуса» своєю неуважністю дозволяє Сторчоусу з гострого кута «розстріляти» ворота Сорокіна – 1:0. Далі програюча сторона переходить до атак вп’ятьох, де в одній з яких «обрізається» і отримує у свої ворота від Колоса другий м’яч.

Група “В” 

Турнірна таблиця станом на 20.01.2020:

«13 состав» (Черкаси) – 2 гри, 2 перемоги, 6 очок (14:1)

«Профіспорт» (Золотоноша) – 2 гри, 1 перемога, 3 очки (8:4)

«Цетус» (Черкаси) – 2 гри, 1 перемога, 3 очки (4:2)

МСК «Дніпро – U-17» (Черкаси) – 2 гри, 0 очок (1-20)

У 3 турі (25 січня або 1 лютого – дата уточнюється) зустрічаються:

«Профіспорт» (Золотоноша) – «13 состав» (Черкаси)

МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси)http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys