Футзал. Кубок Черкащини. 1 лютого у групах «А» і «В» відбудуться матчі 3 туру першого групового етапу

30 Січень, 2020

Якщо у групах «А» і «В» ще потрібно провести ігри попереднього етапу, то у групі «С» (Звенигородська зона) вже відомі учасники наступного раунду змагань

Група «А»

1.«Динамо» ( Золотоноша) – 2 гри, 2 перемоги, 6 очок (16:6)

2.«Хімелектробуд» (Черкаси) – 2 гри, 2 перемоги, 6 очок (11:5)

3.«Росава» ( Степанці) – 2 гри, 2 поразки, 0 очок (10:17)

4.«Служба Порятунку» (Черкаси) – 2 гри, 2 поразки, 0 очок (1:10)

У 3 турі (1 лютого) зустрічаються:

18:00 «Динамо» (Золотоноша) – «Хімелектробуд» (Черкаси)

15:00 «Служба порятунку» (Черкаси) – «Росава» (Степанці)

Група «В»

  1. «13 состав» (Черкаси) – 2 гри, 2 перемоги, 6 очок (14:1)
  2. «Профіспорт» (Золотоноша) – 2 гри, 1 перемога, 3 очки (8:4)
  3. «Цетус» (Черкаси) – 2 гри, 1 перемога, 3 очки (4:2)
  4. МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – 2 гри, 0 очок (1:20)

У 3 турі (1 лютого) зустрічаються:

17:00 «Профіспорт» (Золотоноша) – «13 состав» (Черкаси)

16:00 МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси)

 

Група «С»  

Підсумкова турнірна таблиця після першого групового етапу

  1. «Тальне-1» – 4 гри, 4 перемоги, 12 очок (24:10)
  2. «Мизинівка» (Звенигородський р-н) – 4 гри, 3 перемоги, 9 очок (26:11)
  3. «Тальне-2» – 4 гри, 2 перемоги, 6 очок (16:17)
  4. «Шпола» – 4 гри, 1 перемога, 3 очки (7:21)
  5. «Вікторія» (Звенигородка) – 4 гри, 0 очок (4:18).

З кожної з груп – «А», «B», «С» до II етапу виходять по дві перші команди, які сформують дві групи за наступним принципом:

 

Група «D» (матчі відбуватимуться у Звенигородці 16.02.2020)

1 місце групи «С» – «Тальне-1»

2 місце групи «А»

2 місце групи «B»

Календар матчів групи «D»:

C1 – A2

A2 – B2

C1 – B2

 

Група «Е» (матчі відбуватимуться у Білозір’ї 08.02.2020 або 15.02.2020 )

1 місце групи «А»

1 місце групи «B»

2 місце групи «С» – «Мизинівка» (Звенигородський р-н)

Календар матчів групи «Е»

C2 – A1

C2 – B1

A1 – B1

У фіналі, який відбудеться 23.02.2020 у черкаському СК «Будівельник» зустрінуться переможці груп «D» і «Е».

http://sportlandia.net.ua/