Футзал. Чемпіонат Черкащини. ФК «Мліїв» – «Єдність» Черкаси – 3:5

26 Січня, 2020

26  січня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 7 тур. Зустріч команд І ліги, групи «А».

«Мліїв» (Городищенський р-н) – «Єдність» (Черкаси) – 3:5 (2:4)

Голи: Покрищенко, Стародуб, Фуркало – Стрижак В., Стрижак М., Хіміч, Кулик (2)

Гру команди почали з великим настроєм забити «швидкий» гол. І це вдалося зробити черкаським футзалістам на 2 хвилині гри. А ще через короткий проміжок часу гості вели у рахунку з різницею у два голи – 0:2. Намагання мліївської команди вирівняти гру не мала успіху, натомість у їхні ворота на 4 хвилині гри влетів третій гол 0:3. Цікаво, що маючи комфортну перевагу у рахунку черкащани продовжували атакувати і в один з моментів втратили концентрацію, чим скористався ФК «Мліїв» – 1:3. Потрібен був деякий час, щоб гості повернули гандикап у три голи. Але під завершення тайму мліївські гравці проявили наполегливість  і забили другий гол у зустрічі – 2:4.

Другий команда з Городищенського району почала так, ніби і не програвала – активно і напористо, змушуючи опонентів більше захищатися. Але згодом і у «Єдністі» почали проходити небезпечні атаки. Але як команди не старалися, а рахунок першого тайму станом 18 хвилину залишався таким як у першому таймі. Єдине, що у ФК «Мліїв» назбиралося 5 загальнокомандних фолів. Проте це не завадило їм скоротити відставання у рахунку до одного гола – 3:4. Був шанс і зрівняти рахунок, але Стародуб не зумів реалізувати пенальті.

Коли до завершення гри залишалося три хвилини, ФК «Мліїв» перейшов до активних атакувальних дій вп’ятьох, але в один з мометів «обрізалися» чим скористався Стрижак М. у «Єдності» – 3:5. Завершальні хвилини гри команди провели в обміні атаками, але рахунок більше не змінювався.