Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Цетус» Черкаси – «Рувер» Черкаси – 0:0

26 Січня, 2020

Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Цетус» Черкаси – «Рувер» Черкаси

26 січня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 7 тур. Зустріч команд Екстра-ліги.

«Цетус» – «Рувер» – 0:0

З огляду на турнірну таблицю, досить таки важлива гра для обох команд, де кожного особливо влаштовує перемога. Гра першого кола закінчилася з рахунком 3:2 на користь «Цетуса».

Зі стартових хвилин гри команди ввімкнули максимальні швидкості, створюючи поки лише небезпечні моменти біля воріт. Дещо менше роботи у кіпера «Рувера» Кудіна, а от Сорокін частіше вступав у гру у перші 6 хвилин гри.

За 3 хвилини до перерви у «Цетуса» 5 фолів, що змушує їх грати обережніше. Але вийшло так, що господарі зустрічі організовують масований штурм воріт суперника і змушують його зрівнятися по кількості отриманих фолів – по 5. До завершення тайму 1 хв. 40 сек. Але команди обійшлися без дабл-пенальті.

У другій частині зустрічі суперники продовжили грати на високих швидкостях, але до особливо ризикованих дій у перші хвилини зустрічі не вдавалися. Щоправда досить таки щільно грає і Рувер і Карбон у захисті, нівелюючи інколи вдалі дії атакуючих ланок.

Уже екватор другої частини зустрічі, а поки команди грають без помилок. які б призвели до пропущених/забитих м’ячів.

На 20 хвилині гри Кудін вдруге у зустрічі змушений грати самовіддано за межами воротарського майданчика. Цього разу все було з порушенням правил, але господарі зустрічі не змогли результативно розіграти штрафний.

Орієнтовно за три хвилини до фінальної сирени команди помітно акцентують увагу на атаках і вже не так ретельно грають у захисті. З 1 хв. 46 сек у «Рувера» 5 фолів і команда штурмує ворота опонентів. За 20 секунд до фінальної сирени шкіряна куля дивом не влетіла у ворота Кудіна. А згодом була фінальна сирена, яка зафіксувала нічийний рахунок у грі, якому найбільше, напевне, порадів «Карбон».