Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Карбон-2» Черкаси – «Патріот» Смілянський р-н – 4:5

26 Січня, 2020

26 січня 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 7 тур. Зустріч команд першої ліги, групи «Б».

«Карбон-2» (Черкаси) – «Патріот» (Смілянський р-н) – 4:5 (2:4)

Голи: Поліщук (2), Тупчієнко (2)  – Шепель, Пустовіт, Онученко (3)

У цій парі команд черкащани достроково вибороли місце у першій четвірці, яка у другому етапі розіграє комплект нагород. Щодо смілян, то у них також мотивації немає – уже зрозуміло було перед грою за які місця вони продовжать боротьбу. Але як показали стартові хвилини зустрічі, команди попри все налаштовані на перемогу. Станом на 40 секунду зустрічі команди обмінялися забитими голами – 1:1. Своє бажання пограти у результативний футзал команди демонстрували і далі у першому таймі і на перерву пішли при рахунку 2:4.

Відразу після перерви лідер турнірної таблиці з Черкас кинув усі сили на ворота суперника і якби не реакція голкіпера смілян Хоменка, то господарі могли змінити рахунок, а так станом на 14 хвилину все без змін на табло. А от кількість фолів на табло змінюється  і не на користь «Патріота» – 5. І майже відразу після отримання п’ятого фола, Тупчієнко у Карбона-2  забиває гол – 3:4.  Черкащани посилюють тиск на ворота суперника. Темп зустрічі дещо впав. На 19 хвилині шкіряна куля влучає у руку смілянського гравця, але дабл-пенальті Тупчієнко не реалізує. А у відповідь «Патріот» проводить якісну атаку і рахунок стає 3:5. Згодом черкащани забивають і четвертий гол, а більшого досягти їм не дозволив воротар смілян Хоменко.