Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Шполянська ОТГ» – «Патріот» Смілянський р-н – 4:2

2 Лютий, 2020

2 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 1 тур. Зустріч команд першої ліги, 9-12 місця.

«Шполянська ОТГ» – «Патріот» – 4:2 (0:0)   

Голи: Жуковський (2), Боршош, Маняк – Шепедь (2)

Потягом першої хвилини зустрічі шполянська команда змарнувала дві відмінні нагоди відкривати рахунок у зустрічі. Поступово гольові моменти почали створювати команда із Смілянського району, але протягом перших 10 хвилин зустрічі глядачі забитих голів не побачили.

Команди активізувалися наприкінці тайму, обмінюючись гострими атаками, але справа до забитих м’ячів так і не дійшла

Початок другої частини зустрічі особливою активністю з боку обох команд не відзначилася, а відтак біля обох воріт особливо небезпечних моментів не спостерігалося.

На екваторі другого тайму Шепелю із «Патріота» вдається забити свій перший гол у матчі. А через двадцять секунд автору першого гола у зустрічі подвоїти перевагу своєї команди – 0:2. Але не пройшло і хвилини, як шполяни скорочують відставання у рахунку до одного гола. Сміляни замість того, щоб перейти до більш активних дій віддали перевагу захисту своїх воріт. Але це не завадило «Шполянській ОТГ» зрівняти рахунок у зустріч – 2:2.

За 3 хвилини до завершення гри у гостей 5 фолів. Згодом сміляни отримують шостий фол, але суперник не зумів їх за це покарати. Тут же і у «Шполянської ОТГ» стає 5 фолів.

За одну хвилину до фінальної сирени Маняк не зумів реалізувати дабл-пенальті, але на добиванні першим був Боршош – 3:2. Через 10 секунд «Патріот» знову грає з порушенням правил і знову у їхні ворота призначається 10-метровий удар, який гості реалізують з першого разу – 4:2.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys