Футзал. Чемпіонат Черкащини. ФК «ЧФК» Черкаси – «Карбон» Черкаси – 3:6

2 Лютого, 2020

2 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 8 тур. Зустріч команд Екстра-ліги.

ФК «Черкаський фанерний комбінат» – «Карбон» – 3:6 (2:2)

Голи: Мачульський, Гріщенко, Погрібний – Дмитренко, Матвієнко, Тупчієнко, Алієв (2), Колос

На 8 секунді зустрічі ФК «ЧФК» забив першим – 1:0.

Варто відзначити, що у складі «Карбона» на цю гру приїхав Алієв, прилетів (так кажуть люди) Дмитренко, що зіграв за команду лише один матч (1 тур) та Колос, який через різні причини пропустив дві попередні гри своєї команди.

І вже на третій хвилині поєдинку влучним дальнім ударом про себе нагадав Колос – 1:1. А через хвилину після пасу від Колоса, Матвієнко переправив шкіряну кулю у ворота суперника – 1:2. Господарі зустрічі, пропустивши другий гол, додають в мобільності і змушують суперника деякий відрізок гри захищатися. А при цьому контратаки карбонівців гострі і небезпечні.

Наприкінці тайму так склалося, що ЧФК після того, як отримав 5 фол, зумів зрівняти рахунок у зустрічі – 2:2. А через кілька секунд після пропущеного гола і у карбонівців табло засвітило 5 фолів, але до завершення тайму команди грали максимально сконцентровано і справу до дабл-пенальті не довели.

Другу частину зустрічі команди почали надактивно. Спочатку забивати мав Блонський у «ЧФК», але Магльований вчасно вийшовши з воріт і зумів парирувати цей удар. А через менше ніж хвилину у «Карбона» пенальті виконував Колос, але Манжела зумів парирувати удар з «точки».

На 8 хвилині 2 тайму у «ЧФК» 5 фолів. Через 30 секунд у них 6 фол і до м’яча підходить Алієв – 2:3. Майже відразу у господарів зустрічі на ударній позиції Панченко, але обіграти Магльованого йому не вдалося. Господарі зустрічі багато атакують, але справу до забитого м’яча ніяк не вдається довести. Натомість у їхнього суперника із реалізацією гольових моментів справи кращі і за 4 хвилини до фінальної сирени рахунок стає – 2:4. Далі «ЧФК» починає атакувати вп’ятьох і в один з моментів помиляється, чим досить швидко скористався Дмитренко – 2:5. Далі рахунок ще одноразово змінювався, але «Карбон» свою перемогу вже не випустив.