Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Косарі» – «Авангард» Черкаси – 2:0

2 Лютого, 2020

2 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 1 тур. Зустріч команд першої ліги, 13-15 місця.

«Косарі» – «Авангард» Черкаси – 2:0 (2:0)

Голи: Панасенко (2)

Команди груповий відбірковий етап провели не найкращим чином, то ж за це були рішуче налаштовані реабілітуватися у цій грі. Більш активніше зустріч почали футзалісти з Кам’янського району і вже на початку гри досягли успіху – 1:0. Черкащани підготували достойну відповідь, але у першій половині стартового тайму поєдинку не зуміли забити такий бажаний гол. Поступово гра набула в’язкого характеру, де пресинг з боку обох команд нівелював усі якісні дії гравців у нападі.

Перед самою перервою господарям гри вдалося забити свій другий гол у протистоянні.

Після відпочинку гості гри зробили спробу корінним чином змінити ситуацію на майданчику, а їхній суперник збільшити перевагу у рахунку. Але швидко пролетіли чергові 6 хвилин другого тайму, а цифри на табло так і не змінювалися.

Протягом наступного відрізку ігрового часу команди проявляли велике бажання змінити рахунок. Особливо це стосується авангардівців, які пішли у ва-банк і атакували вп’ятьох. Але до завершення гри рахунок так більше і не змінився.