Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Червона Слобода» – «Смілянщина» – 4:3

2 Лютий, 2020

2 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 1 тур. Зустріч команд першої ліги, 5-8 місця.

«Червона Слобода» – «Смілянщина» – 4:3 (1:2)

Голи: Дяченко (2), Сахно, Культенко – Балазян (2), Римський

Так склалося, що команда з Червоної Слободи у драматичному протистоянні у завершальному турі групового етапу втратила шанс поборотися за нагороди чемпіонату. Були очікування, що команда з Черкаського району з перших хвилин гри спробує реабілітуватися за попередню невдачу. Але вийшло так, що Балозян із «Смілянщини» зумів першим зробити, хоч і не значну, але заявку на перемогу – 0:1. Лише через 5 хвилин червонослобідчанам вдається втілити у забитий гол свою кількахвилинну перевагу у рахунку і рахунок на табло стає рівним – 1:1.

Да дві з половиною хвилини до завершення 1 тайму у господарів гри 5 фолів, але м’яч у свої ворота перед самою перервою вони отримують з гри – 1:2.

«Червона Слобода» активно починає другу половину гри, але суперник не дає реалізувати свої плани. Зустріч поступово переходить у рівну гру з рівнопропорційним обміном гострими атаками.

Головні події у зустрічі відбулися у завершальні 5 хвилин. Спочатку господарі гри зрівняли рахунок – 2:2. Окрилена успіхом «Червона Слобода» згодом виходить вперед. Але Римський із «Смілянщини» дальнім ударом повернув інтригу у зустріч – 3:3. Але за 40 секунд до фінальної сирени Культенку із «Червоної Слободи» вдалося поставити крапку у цій грі – 4:3.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys