15 і 16 лютого визначаться учасники фінального матчу за Кубок Черкащини з футзалу

14 Лютий, 2020

Склад учасників II етапу та розклад ігор другого етапу, що відбудуться 15 та 16 лютого, відповідно, в Білозір’ї та Звенигородці

 Кубок Черкаської області з футзалу

II етап

 Група «D»

Звенигородка. 16.01.2020

  1. С1 «Тальне-1»
  2. А2  «Динамо» ( Золотоноша)
  3. В2  «Цетус» (Черкаси)

Календар група «D»

C1 – A2   Тальне-1 – Динамо (Золотоноша) 12:00

A2 – B2    Динамо (Золотоноша) – Цетус     13:00

C1 – B2    Тальне-1 – Цетус                                14:00

Група «Е»

Білозіря. 15.01.2020

  1. А1  «Хімелектробуд» (Черкаси)
  2. В1   «13 –й состав» (Черкаси)
  3. С2   СК «Мизинівка» (Звенигордський р-н)

 Календар група «Е»

C2 – A1   СК Мизинівка – Хімелектробуд 10:00

C2 – B1   СК Мизинівка – 13-й состав        11:00

A1 – B1   Хімелектробуд – 13-й состав      12:00

У фіналі, який відбудеться 23.02.2020 у черкаському СК «Будівельник» зустрінуться переможці груп «D» і «Е».

 

Підсумки I етапу

 Група «А»

Підсумкова турнірна таблиця після першого групового етапу:

  1. «Хімелектробуд» (Черкаси) – 3 гри, 3 перемоги, 9 очок (16:7)
  2. «Динамо» ( Золотоноша) – 3 гри, 2 перемоги, 6 очок (18:11)

3.«Росава» ( Степанці) – 3 гри, 1 перемога, 3 очки (10:17)

4.«Служба Порятунку» (Черкаси) – 3 гри, 3 поразки, 0 очок (1:10)

Результати 3 туру (1 лютого):

«Динамо» (Золотоноша) – «Хімелектробуд» (Черкаси) – 2:5

«Служба порятунку» (Черкаси) – «Росава» (Степанці) – 0:3

Група «В»

Підсумкова турнірна таблиця після першого групового етапу:

  1. «13 состав» (Черкаси) – 3 гри, 1 нічия, 2 перемоги, 7 очок (17:4)
  2. «Цетус» (Черкаси) – 3 гри, 2 перемоги, 6 очок (13:3)
  3. «Профіспорт» (Золотоноша) – 3 гри, 1 перемога, 1 нічия, 1 поразка, 4 очки (14:7)
  4. МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – 3 гри, 0 очок (2:29)

Результати 3 туру (1 лютого):

«Профіспорт» (Золотоноша) – «13 состав» (Черкаси) – 3:3

МСК «Дніпро-U-17» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси) – 1:9

Група «С»  

Підсумкова турнірна таблиця після першого групового етапу

  1. «Тальне-1» – 4 гри, 4 перемоги, 12 очок (24:10)
  2. «Мизинівка» (Звенигородський р-н) – 4 гри, 3 перемоги, 9 очок (26:11)
  3. «Тальне-2» – 4 гри, 2 перемоги, 6 очок (16:17)
  4. «Шпола» – 4 гри, 1 перемога, 3 очки (7:21)
  5. «Вікторія» (Звенигородка) – 4 гри, 0 очок (4:18).

З кожної з груп – «А», «B», «С» до II етапу вийшли по дві перші команди, які сформували дві групи за наступним принципом:

 

http://sportlandia.net.ua/