Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Червона Слобода» – ФК «Мліїв» – 5:2

9 Лютого, 2020

9 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 2 тур. Зустріч команд першої ліги, 58 місця.

«Червона Слобода» – «Мліїв» – 5:2 (1:1)  

Голи:Дяченко (2), Шкондін (2), Давиденко – Куць, Покрищенко

Гру команди почали у не високому темпі, додаючи у швидкості по ходу. Досить швидко пролетіли 5 хвилин зустрічі, але справа до створення гольових моментів у команд не дійшла. На майданчику точиться рівна боротьба.

Більш активніше намагається грати червонослобідська команда, але захопившись контратаками пропускає результативний контрвипад суперника – 0:1. Але через хвилину на табло був вже рівний рахунок – 1:1. Через хвилину у мліївської команди 5 фолів. Господарі додають в активності, але «Мліїв» у захисті стоїть «стіною» і не дозволяє супернику забити гол, але при цьому небезпечно і сам відповідає.

На старті другої частини гри «Червона Слобода» з інтервалом у 28 секунд забиває у ворота суперника два м’ячі – 3:1. Прогнозовано «Мліїв» організовує масований штурм воріт своїх опонентів, але при цьому дещо необачно оголює свої тили.

У середині тайму Дяченко у «Червоної Слободи» своїм влучним ударом збільшує перевагу своє команди до трьох голів і таким чином ставить мліївчан у складне становище. Але схоже гості здаватися не збираються і скорочують відставання у рахунку до 2 м’ячів. Забитий гол додає впевненості команді з Городищенського району, але захопившись атаками пропускає у свої ворота 5 гол.