Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Служба порятунку» – «Карбон-2» – 2:2

9 Лютого, 2020

9 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 2 тур. Зустріч команд першої ліги, 14 місця.

«Служба порятунку» – «Карбон-2» – (2:2) 

Голи: Аджубей, Караушан – Вінніченко, Поліщук

З огляду боротьби команд за призові місця, у цій зустрічі їх влаштовує лише перемога. То ж зустріч команди почали досить таки активно. При цьому першими могли забивати карбонівці, але «Службу порятунку» від неприємностей врятувала реакція Юхименка. А на 3 хвилині зустрічі у ворота «Карбона-2» влетів м’яч – 1:0.

Після того, як рахунок у зустрічі було відкрито, темп зустрічі зріс. Гості намагаються грати першим номером, але не завжди їм це вдається зробити.  Натомість у «Служби порятунку» із створенням гольових моментів та їхньою реалізацією все гаразд і на 7 хвилині зустрічі  їм вдається забити другий м’яч у ворота карбонівців. Через півтори хвилини у Тупчієнка був шанс скоротити відставання у рахунку, але його фланговий прохід завершився польотом шкіряної кулі повз ворота. Та все ж згодом у ворота «Служби порятунку» влітає м’яч – 2:1 а через мить команда отримує 5 фол. На цьому неприємності господарів зустрічі не закінчилися і у їхні ворота був призначений дабл-пенальті, який реалізував Поліщук – 2:2.

Другий тайм команди почали з обміну атаками, при цьому досить таки гострими. До середини тайму біля обох воріт було створено дуже велику кількість гольових моментів, але справу до забитого гола так і не було доведено.

За 4 хвилини до фінальної сирени шкіряна куля все частіше знаходиться у ногах «Карбона-2», але при цьому господарі зустрічі відповідають гострими контрвипадами.

Нервово команди завершальні хвилини зустрічі. Особливо старався «Карбон-2». А за 22 секунди у гостей в пасиві 5 фолів. Але у заключні секунди зустрічі нічого такого особливого на майданчику не сталося і матч закінчився внічию.