ФК «Черкасиобленегро» переграв ФК «Яснозір’я» і достроково виборов перше місце у чемпіонату Черкащини з футзалу у вищій лізі

9 Лютого, 2020

9 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 9 тур. Зустріч команд вищої ліги.

«Яснозір’я» – «Черкасиобленегро» – 2:5 (1:2)

Голи: Погребня, Гуляш – Аргєєв (3), Когус, Коркішко

Перед цією грою у турнірній таблиці вищої ліги склалася така, ситуація, що черкащани у разі перемоги можуть достроково вибороти перше місце. У інших випадках – можуть бути варіанти.

На цей матч яснозірці вийшли без своїх лідерів атак Бойка і Колоса, а енергетики – з «короткою лавою запасних», але своєю основною п’ятіркою.

Цікавіше гру почали черкасиобленергівці і на 4 хвилині зустрічі втілили свою перевагу у забитий м’яч. Проте господарі зустрічі досить таки швидко зрівняли рахунок і вирівняли гру, змушуючи суперника більше дбати про захист воріт. І потрібно відзначити, що якби не надійна гра голкіпера гостей Сорокіна, то хтозна який рахунок міг станом на 8 хвилину гри бути на табло.

Ближче до завершення першого тайму, у порівнянні з його початком, команди діють вже не так швидко і при цьому розміреному темпі енергетикам вдається вийти вперед – 1:2.

Складно сказати, що завадило «Черкасиобленегро» на старті другої половині зустрічі збільшити свою перевагу у рахунку – переоцінка своїх можливостей чи невезіння, забити такий бажаний гол не вдалося. Натомість яснозірці своїм шансом зрівняти рахунок скористалися на 100% – 2:2. Після цього «Яснозір’я» дещо необачно побігло забивати третій гол, але енергетики досить таки швидко, після ударів Аргеєва та Коркішко знову вийшли вперед – 2:4. Зрозуміло, що після цього енергетики починають більше грати від оборони, витягуючи суперника ближче до своїх воріт. За дві хвилини до фінальної сирени така тактика гостей дає свій позитивний результат – 2:5. Протягом наступного ігрового часу «Черкасиобленегро» не склало ніяких проблем утримати переможний рахунок, який забезпечив, за тур до завершення чемпіонату, завоювання золотого комплекту нагород.