Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Рятівник» Черкаси – «Арка-Вдала» Черкаси – 5:1

9 Лютого, 2020

9 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 9 тур. Зустріч команд вищої ліги.

«Рятівник» – «Арка-Вдала» – 5:1 (1:0)

Голи: Горбань (2), Дробоног, Сумченко, Блонський – Норенко

Господарям зустрічі, для того щоб мати хоч якусь надію на завоювання нагород, потрібно перемагати. З іншого боку – «Арка-Вдала» у графі «перемоги» має нуль і напевне має надію на перемогу.

Поєдинок команди почали активно, але справа до забитого гола дійшла не швидко – лише на 5 хвилині рятівникам вдалося «розпечатати» ворота гостей- 1:0. Гості особливо не засмутилися від такого розвитку подій і зі свого боку відповіли активностями біля воріт суперника, але справу до забитого гола не зуміли довести. Загалом друга частина зустрічі пройшла у рівній боротьбі.

На початку другої частини гри у «Рятівника» м’яч після удару Блонського влучив у стійку воріт. Проте через 20 секунд Блонському все таки вдається круглого надіслати у сітку воріт – 2:0.

Всередині 2 тайму «Арка-Вдала» скорочує відставання у рахунку. Аде продовжити забивати їм завадила червона картка і вилучення їхнього гравця. Чисельною перевагою рятівники скористалися сповна – 3:1. Намагання гостей повернути інтригу у зустріч не мала успіху. А от контратака «Рятівника» успіша – і за 2 хвилини до фінальної сирени на табло 4:1, а згодом і 5:1.