Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Цетус» Черкаси – ФК «ЧФК» Черкаси – 2:3

9 Лютого, 2020

9 лютого 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 9 тур. Зустріч команд Екстра-ліги.

«Цетус» – ФК «ЧФК» – 2:3(1:1)

Голи: Олійник, Гамалій – Блонський, панченко, Мачульський

У цьому протистоянні для господарів зустрічі це завершальна гра у чемпіонаті. У разі перемоги вони забезпечать собі як мінімум срібні медалі. Але потрібно мати на увазі і ФК «ЧФК», від якого можна очікувати будь яких несподіванок. Одним словом попереду цікава гра.

Поєдинок команди почали без розвідки. Першими рахунок у грі відкрили господарі зустрічі. Через три хвилини після цього, взяттям воріт суперника похвалилися і гості: на пас Блонського відгукнувся Панченко – 1:1.

Після того як рахунок став нічийним, командні швидкості дещо впали і на перший план вийшла індивідувальна майстерність гравців. Але до завершення тайму забитих м’ячів ні в одні ні в інші ворота не було.

Досить таки обережно команди почали другий тайм. Але перше ж прискорення гостей принесло їм успіх – 1:2. Тепер «Цетусу» потрібно вже одночасно виконувати кілька завдань. З одним з них – зрівняти рахунок у зустрічі – вони впоралися швидко: гол після пасу від Олійника у свій актив записав Гамалій – 2:2.

У середині другого тайму господарі зустрічі ускладнили собі гру, заробивши 5 фол. Проте це заважало їм достатньо часу проводити в атаках. «ЧФК» грає від оборони, очікуючи більших активностей від суперника, якого нічия не влаштовує.

За дві хвилини до завершення гри у «Цетуса» до атак приєднується їхній голкіпер Сорокін. Тривають нервові хвилини зустрічі. За 33 секунди до фінальної сирени у ворота господарів зустрічі за 6 фол призначається дабл-пенальті, який реалізує Мачульський – 2:3. Через 15 секунд Мачульський таку ж процедуру знову виконував, але цього разу не результативно. А далі була фінальна сирена.

“Цетус” завершив виступи у чемпіонаті, але на якому місці 2 чи 3 буде ясно через два тижні.