10-13 березня стане відомим переможець та призери чемпіонату Черкащини з футзалу серед юнаків (U-13)

2 Березень, 2020

Ігри фінального етапу обласних змагань серед футзалістів 2007-2008 р.н. відбудуться у спорткомплексі Академії футзалу у селі Білозір’я. До уваги розклад матчів.

УЧАСНИКИ:

Група А:

1.«Явір-Олімп» м.Сміла

2.«Юність-Базис 2» с.Кочубіївка

3.«Зоря» с.Руська Поляна

  1. МСК «Дніпро» – КДЮСШ-1м.Черкаси
  2. «Юність» м.Городище

Група Б:

1.ДЮСШ м.Ватутіне

2.ФК «Тальне»

3.«Чемпіон» м.Черкаси

4.ДЮСШ Корсунь-Шевченківський

5.ДЮСШ м.Монастирище

10.03.2020р.

ДЮСШ Ватутіне – ФК «Тальне»                         11:00

ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Корсунь-Ш.   11:50

ДЮСШ Ватутіне – «Чемпіон»                             12:40

ФК «Тальне» – ДЮСШ Корсунь-Ш.                    13:30

«Юність» – КДЮСШ-1-МСК «Дніпро»              14:20

«Явір-Олімп» – «Зоря»                                           15:10

«Юність-Базис 2» – КДЮСШ-1-МСК «Дніпро» 16:00

«Зоря» – «Юність»                                                  16:50

11.03.2020р.

«Чемпіон» – ДЮСШ Монастирище                     11:00

«Явір-Олімп» – КДЮСШ-1-МКС «Дніпро»       11:50

«Зоря» – «Юність-Базис 2»                                    12:40

«Явір-Олімп» – «Юність»                                      13:30

КДЮСШ-1-МСК – «Зоря»                                    14:20

«Юність» – «Юність-Базис 2»                               15:10

12.03.2020р.

ДЮСШ Ватутіне – ДЮСШ Корсунь-Ш.              12:00

«Чемпіон» – ФК «Тальне»                                       12:50

ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Ватутіне           13:40

ДЮСШ Корсунь-Ш. – «Чемпіон»                          14:30

ФК Тальне – ДЮСШ Монастирище                      15:20

«Явір-Олімп» – «Юність-Базис 2»                          16:10

13.03.2020р.

5А – 5Б (Матч за 9-те місце)                       09:00

3А – 4Б Півфінал (5-8 місця)                      09:50

4А – 3Б Півфінал (5-8 місця)                      10:40

1А – 2Б Півфінал (1-4 місця)                      11:30

2А – 1Б Півфінал (1-4 місця)                      12:20

Матч за 7 місце                                            13:10

Матч за 5 місце                                            14:00

Матч за 3 місце                                            14:50

Фінал.                                                            15:40

Нагородження. Закриття чемпіонату      16:30

 



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys