Став відомим календар чемпіонату України з футзалу (I ліга), де гратиме НФК «Черкаси»

18 Жовтень, 2019

Чемпіонат складатиметься з кількох етапів, де сім команд поборються за вихід до плей-оф

 Перший етап (вказані базові провеження матчів):

 Перший тур, 25-27.10.2019

  «Рятувальник» Ромни
1 2 «Ураган 2» Івано-Франківськ 7 «Володимир» Тиврів
2 3 «Черкаси» Черкаси 6 «ДЕ Трейдінг» Миколаївка
3 4 «Продексім 2» Херсон 5 «Бердянськ» Бердянськ

Перший попередній раунд Кубок України, другі матчі 01-03.11.2019

Другий тур, 08-10.11.2019

  «Бердянськ»
4 «ДЕ Трейдінг»  «Продексім 2»
5  «Володимир»  «Черкаси»
6  «Рятувальник»  «Ураган 2»

Третій тур, 15-17.11.2019

   «Ураган 2»
7  «Черкаси»  «Рятувальник»
8 «Продексім 2» «Володимир»
9 «Бердянськ» «ДЕ Трейдінг»

Другий попередній раунд Кубок України, перші матчі 22-24.11.2019

Четвертий тур,  29,30.11-01.12.2019

  «ДЕ Трейдінг»
10  «Володимир»  «Бердянськ»
11  «Рятувальник»  «Продексім 2»
12  «Ураган 2»  «Черкаси»

Другий попередній раунд Кубок України, другі матчі 06-08.12.2019

П’ятий тур, 13-15.12.2019

   «Черкаси»
13  «Продексім 2»  «Ураган 2»
14  «Бердянськ»  «Рятувальник»
15  «ДЕ Трейдінг»  «Володимир»

Шостий тур, 20-22.12.2019

  «Володимир»
16 «Рятувальник»  «ДЕ Трейдінг»
17  «Ураган 2»  «Бердянськ»
18  «Черкаси»  «Продексім 2»

Сьомий тур, 10-10.01.2020

   «Продексім 2»
19  «Бердянськ»  «Черкаси»
20  «ДЕ Трейдінг»  «Ураган 2»
21 «Володимир»  «Рятувальник»

1/8 фіналу Кубку України, перші матчі 17-19.01.2020

Восьмий тур, 24-26.01.2020

  «Рятувальник» Ромни
22 «Володимир»  «Ураган 2»
23  «ДЕ Трейдінг»  «Черкаси»
24  «Бердянськ»  «Продексім 2»

Дев’ятий тур, 31.01-01,02.02.2020

  «Бердянськ»
25  «Продексім 2»  «ДЕ Трейдінг»
26  «Черкаси»  «Володимир»
27  «Ураган 2»  «Рятувальник»

1/8 фіналу Кубку України, другі матчі 07-09.02.2020

Десятий тур, 14-16.02.2020

   «Ураган 2»
28 «Рятувальник»  «Черкаси»
29  «Володимир»  «Продексім 2»
30 «ДЕ Трейдінг»  «Бердянськ»

1/4 фіналу Кубку України, перші матчі 21-23.02.2020

Одинадцятий тур, 28,29.02-01.03.2020

  «ДЕ Трейдінг»
31  «Бердянськ»  «Володимир»
32  «Продексім 2»  «Рятувальник»
33  «Черкаси»  «Ураган 2»

1/4 фіналу Кубку України, перші матчі 06-08.03.2020

Дванадцятий тур, 06-08.03.2020 (резервні дні 04.03, 11.03.2020)

   «Черкаси»
34  «Ураган 2»  «Продексім 2»
35  «Рятувальник»  «Бердянськ»
36  «Володимир» «ДЕ Трейдінг»

Тринадцятий тур, 13-15.03.2120

  «Володимир»
37  «ДЕ Трейдінг»  «Рятувальник»
38 «Бердянськ»  «Ураган 2»
39  «Продексім 2»  «Черкаси»

«Фінал чотирьох» Кубок України, 20-22.03.2020

Чотирнадцятий тур, 20-22.03.2020 (резервний день 18.03.2020)

   «Продексім 2»
40  «Черкаси»   «Бердянськ»
41  «Ураган 2»  «ДЕ Трейдінг»
42  «Рятувальник»  «Володимир»

Другий етап

Плей-офф 1/2 фіналу, перші матчі, 27-29.03.2020

43 4 місце 1 місце
44 3 місце 2 місце

Плей-офф 1/2 фіналу, другі матчі, 03-05.04.2020

45 1 місце 4 місце
46 2 місце 3 місце

Плей-офф 1/2 фіналу, треті матчі, 03-05.04.2020

47 1 місце 4 місце
48 2 місце 3 місце

Матчі за медалі, перші матчі, 10-12.04.2020

49    
50    

Матчі за медалі, другі матчі, 24-26.04.2020

51    
52    

Матчі за медалі, треті матчі, 24-26.04.2020

53    
54    

 

http://sportlandia.net.ua/