Фінішували Зимові Паралімпійські ігри-2022, де Україна у медальному заліку – друга

13 Березня, 2022

Загалом протягом  9-ти днів Паралімпіади українська збірна здобула 29 медалей: 11 золотих, 10 срібних і 8 бронзових нагород. П’ятьма нагородами (2 золоті, 1 срібна, 2 бронзові) скарбничку збірної команди України поповнив уродженець Черкащини Григорій Вовчинський

У біатлоні та лижних перегонах Україну представляли 29 спортсменів: 20 паралімпійців (13 – з ураженням опорно-рухового апарату, 7 – з ураженням зору) та 9 гайдів.

Саме у цих двох видах спорту і була представлена Україна, зокрема вигравши медальний залік у біатлоні.

Загалом на Паралімпіаді-2022 у Пекіні було розіграно 78 комплектів нагород у шести видах спорту.

Медальний залік виграли господарі змагань – Китай – 61 нагорода: 18 золотих, 20 срібних, 23 бронзові медалі.

На «бронзовій» сходинці команда Канади – 25 медалей: 8 золотих, 6 срібних, 11 бронзових.