Олімпійський осередок Черкащини провів #OlympicLab для студентів Черкаського професійного ліцею

13 Травня, 2022

Відділення НОК України в Черкаській області продовжує знайомити маленьких черкасців та молодь з олімпійським рухом. В умовах війни та навчання в онлайн-форматі олімпійський осередок Черкащини запровадив проведення зустрічей в новому форматі.

Для ознайомлення учасників підготували тематичний відеофільм, який демонструють на екрані, а потім обговорюють.

Цього тижня учасниками такого заходу стали студенти та викладачі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей». Зустріч відбулася в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab. Спілкувалися учасники на тему «Олімпійські та загальнолюдські цінності», які мають важливе значення як у звичайному житті, так і в спорті.

В онлайні представники відділення та ліцею переглянули фільм. Відео містить три частини, в яких розповідається про історію розвитку олімпійського руху, про перемоги українців на Олімпійських іграх та олімпійців Черкащини. Студенти дізналися чимало нової та цікавої інформації, мали змогу обговорити деталі, а потім взяли участь у тематичній вікторині.

Відділення НОК України в Черкаській області підготувало олімпійські подарунки  учасникам, хто дав правильні відповіді на запитання.