Одноклубника черкащанина В.Миколенка підозрюють у вживанні допінгу

21 Грудня, 2019

До всіх ігрових бід, які не зникають у київського «Динамо», може додатися ще одна велика проблема, яка стосується нападника Артема Бесєдіна.

Поки неприємна інформація щодо позитивної допінг-проби Артема Бесєдіна офіційно ще не підтверджена, доти залишаються примарні шанси сподіватися, що це всього лиш помилка. Однак у таких випадках, як показує практика, вони (ці шанси) зазвичай мізерні.

Після ймовірного офіційного підтвердження такої новини та відповідної дискваліфікації форварда “Динамо” опиниться біля розбитого корита. Як і півроку, рік, півтора, два роки тому. Проблема голеодора, таке враження, не відпускає київський клуб.

Згадується, як наполегливо київські селекціонери шукали бомбардира в літні та зимові міжсезоння. Різні інформаційні ресурси складали величенькі списки можливих кандидатів на роль наконечника атак “Динамо”, та постійно до логічного завершення ці трансферні потуги не вдавалося доводити. І, здавалося би, нарешті знайшли в особі іспанця Франа Соля такого атакувального персонажа. Але це лише так здавалося….

Чи не єдиною світлішою плямою у плані атаки залишався Артем Бесєдін. Останнім часом він навіть трішки забивати розпочав, Проте переважно у внутрішньому чемпіонаті, а в Лізі Європи відверто розсмішив невлучаннями в порожні ворота в найважливішому поєдинку проти “Лугано”, який вибив киян з єврокубків цього сезону.

Забив Бесєдін і за збірну України, врятувавши для “синьо-жовтих” нічию у Белграді зі сербами (2:2). Таким чином начебто зробив вагомий запит на потрапляння до заявки команди Андрія Шевченка на Євро-2020. Але зараз, якщо допінг підтвердять, про фінальну частину чемпіонату Європи йому можна буде забути.

Складно спрогнозувати, на який термін можуть дискваліфікувати футболіста. Про це можна детальніше розмірковувати, коли з’явиться якась конкретика. На неї чекають і у футбольному клубі “Динамо”, наразі обмежившись лаконічною (проте, як ніколи, оперативною) заявою із цього приводу та проханням не спекулювати на ситуації.

А “Динамо” вже традиційно для себе займеться пошуками форварда. Так би мовити, “наша пісня гарна й нова…” І цей процес для київського клубу надзвичайно складний і наче якийсь непосильний. А без цього елементу тактичних побудов дій на футбольному полі ламається весь ігровий процес. Атакувальними півзахисниками заповнити прогалину не виходить.

Ні згаданий вище Соль, ні любитель нічних клубів люксембуржець Жерсон Родрігес на роль рятівників не підійшли. Молоді власні вихованці на кшталт відданого в оренду в “Дніпро-1” Владислава Супряги, як показують офіційні поєдинки цього сезону в УПЛ, відверто сируваті. Тож ця зима із новим витком селекційних пошуків знову заповідається напрочуд проблемною для “Динамо”.

А пережити такий допінговий удар, який наприкінці 2019-го наче підбив риску під усіма невдачами року, дуже складно ще й у психологічному плані. Чи вдасться втримати хоча би нинішні позиції після такого “контрольного в голову” – мабуть це найбільше зараз хвилює прихильників “динамівського” клубу…

Джерело: ukr-footbal.org.ua