НОК України у співпраці з «Епіцентром» провели комунікаційний захід з нагоди Міжнародного дня спортивного журналіста та Олімпіади-2024

11 Липня, 2024

Національний олімпійський комітет України спільно з офіційним партнером – компанією «Епіцентр К», провели семінар спортивних журналістів, який на одному майданчику зібрав експертів та зацікавлених осіб зі сфери спорту, комунікацій та засобів масової інформації.

Захід символічно відбувся на відкритій локації в одному зі столичних торгових центрів «Епіцентр», що відповідає задуму семінару – показати силу співпраці задля спільного результату.

З вітальним словом до присутніх – спортивних журналістів, комунікаційників національних федерацій з олімпійських видів спорту та представників регіональних олімпійських осередків, звернулися президент НОК України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, операційний директор компанії «Епіцентр» Максим Шеремет та голова Комісії НОК України «Преса та комунікації», президент АСЖУ Олександр Гливинський. Вони акцентували увагу на суспільній важливості спорту та внеску, які роблять для розвитку спорту й олімпійського руху спортивні оглядачі й журналісти.

З нагоди Міжнародного дня спортивного журналіста Подяками НОК України в рамках семінару було відзначено колективи Національної суспільної телерадіокомпанії України, програми «Коло спорту» телеканалу «Дім», радіостанції «Перець ФМ», видання «Трибуна», а також відділення НОК України у Київській, Вінницькій та Волинській областях. Крім того, Почесною грамотою НОК України з нагрудним знаком було відзначено українського режисера Володимира Мулу.

Подарунків цього дня було багато. Зокрема, Вадим Гутцайт урочисто передав Максиму Шеремету подяку від однієї з військових частин, яка висловила компанії «Епіцентр» вдячність за допомогу Збройним Силам України та «вагомий внесок у справу оборони України, що є значною та важливою складовою у нашій спільній меті – перемозі над ворогом…», а також поінформував журналістів про реалізацію спільного з компанією «Епіцентр К» проєкту «Олімпійці – захисникам і захисницям України».

Більш детальніше про соціальні проєкти, підтримку титулованих спортсменів та створення умов для спортивного розвитку юного покоління розповіла в рамках панелі на тему «Разом ми сильніші» заступник голови ТОВ «Епіцентр К» у сфері комунікацій, реклами, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ірина Шинкаренко.

Загалом у рамках семінару учасники обговорили теми: «Олімпіада-2024: Виклики і завдання», «Разом ми сильніші», «The Will to Win – Воля до перемоги», «У фокусі уваги – Париж». Спікерами для розкриття зазначених тем виступили, окрім Вадима Гутцайта та Ірини Шинкаренко, голова Комісії атлетів НОК України Георгій Зантарая, Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна, президент АСЖУ Олександр Гливинський, головний редактор «Суспільне Спорт» Олексій Мандзій,  ведуча телепрограми «Коло спорту» Діана Звягінцева, комунікаційний менеджер Міністерства оборони України Владислав Дунаєнко та володар премії Sport Emmy, режисер Володимир Мула.

Розкриваючи теми, лейтмотивом виступів усіх спікерів була підтримка українських спортсменів, які в непростих умовах вибороли 119 ліцензій та незабаром представлятимуть нашу державу на Іграх XXXIII Олімпіади, а також важливості спільної комунікації й взаємодії.

Захід пройшов у дружній невимушеній атмосфері, а часом у форматі пожвавленого діалогу. Та включилися в активність всі присутні, які вирішили продемонструвати свої знання про Олімпійські ігри та поборотися за подарунки від партнера НОК України – компанії «Епіцентр». За результатами вікторини переможцями стали: Анастасія Стародуб, стипендіатка Відділення НОК України в Сумській області (1 місце), Віктор Тачинський, кореспондент видання «Спорт Арена» (2 місце), та Вадим Адамчук, стипендіат Відділення НОК України у Вінницькій області (3 місце). Вони отримали у нагороду сертифікати на придбання товарів у мережі торгових центрів «Епіцентр» на суми 10000, 8000 та 6000 грн. відповідно.

Ще однією родзинкою заходу стало представлення команди журналістів, акредитованих для висвітлення Олімпійських ігор-2024. У Париж вони поїдуть «підготовленими» – із новою формою від компанії «4 F» – спонсора НОК України, що забезпечує екіпіруванням національну збірну команди України.

Та найціннішим була можливість живого спілкування й обміном досвідом, налагодженням нових контактів та обговоренням цікавих ідей. І за це ми всі висловлюємо вдячність нашим захисникам! Разом ми сильніші! Разом до Перемоги!

Джерело: НОК України