Вихованці КДЮСШ «Спартак» (Черкаси) показали високі результати у Кубку міста з гімнастики спортивної

22 Вересень, 2020

У відкритому Кубку Черкас з гімнастики спортивної імені ЗМС Ірини Краснянської приуроченому до Дня міста взяли участь спортсмени з Чернігова, Ромнів, Сміли, Кропивницького, Києва, Черкас (ОДЮСШ “Олімпія” та КДЮСШ “Спартак”).

Високі результати у змаганнях показали вихованки та вихованці КДЮСШ “Спартак”  Черкаської міської ради:

ЧЕМПІОНКАМИ цих змагань стали:

ХАРЧЕНКО АННА (за програмою МС серед 2004-2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ (за програмою МС серед 2006 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

МОНКЕ ОЛЕКСАНДРА (за програмою КМС серед 2008р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

УДАЛА АНАСТАСІЯ (за програмою ІІ розряду серед 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ПРОЦЕНКО ДІАНА (за програмою ІІ об. розряду серед 2010 р.н. , тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ПРОЦЕНКО ЯНА (за програмою ІІ розряду серед 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ВОЛИНЕЦЬ АЛЬОНА (за програмою ІІ розряду серед 2012 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ДЕЛІКАТНА АЛІСА(за програмою ІІІ розряду серед 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор).

СРІБНІ НАГОРОДИ вибороли:

СИНЬООК МАРІЯ (за програмою КМС серед 2006 р.н. , тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ШЕВЧЕНКО ЯНА (за програмою КМС серед 2007 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

ЦИМБАЛ ОЛЕКСАНДРА (за програмою ІІ розряду серед 2010 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

САНДАЛОВА МІЛАНА (за програмою ІІ розряду серед 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

БАДЬОР МАРІЯ (за програмою ІІІ розряду серед 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ПРИХОДЬКО МІЛЕНА (за програмою І юн. розряду серед 2013 р.н., тренери: Афанасьєва Тетяна, Рубан Юрій).

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ вибороли:

СМІРНОВА ЯНА (за програмою МС серед 2004-2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ПИЛИПЧУК КАРІНА (за програмою МС серед 2006 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

НАШКОРОДОВА ЄЛИЗАВЕТА (за

програмою КМС серед 2008 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

ФЕДОРЕНКО ГЛОРІЯ (за програмою І розряду серед 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ЗІНКОВСЬКА ДІАНА (за програмою І розряду серед 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла,

ШЕПТУРОВА МАРІЯ. (за програмою І об. розряду серед 2008-2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

СТРЕМБІЦЬКА ЄЛИЗАВЕТА (за програмою ІІ об. розряду серед 2010 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

ТКАЧ ЄЛИЗАВЕТА (за програмою ІІ розряду серед 2010 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

МІХТУНЕЦЬ МІЛА (за програмою ІІ розряду серед 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

ГРЕЧАНА ДІАНА (за програмою ІІІ розряду серед 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла).

До змагань гімнасток готували також хореографи: ЗУЄВА ТАМАРА, КИРИЛЕНКО НАДІЯ, акробат: ЧЕРНЕНКО ДМИТРО.

Результати хлопців:

ЧЕМПІОНАМИ цих змагань стали:

ТИТАРЕНКО ГЕННАДІЙ (за програмою КМС серед 2006-2007 р.н., тренер: Ягодін Сергій),

ПЕТРОВСЬКИЙ АНДРІЙ (за програмою ІІІ розряду серед 2009-2008 р.н., тренер: Толмачов Артур),

СРІБНІ НАГОРОДИ вибороли:

ЗІНОРУК ЯРОСЛАВ (за програмою КМС серед 2006-2007 р.н., тренер: Ягодін Сергій),

ХРИПКО ПАВЛО (за програмою ІІ розряду серед 2006-2009 р.н., тренер: Ягодін Сергій),

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ вибороли:

ВОРСУЛЬ ГЛЕБ (за програмою ІІ розряду серед 2006-2009 р.н., тренер: Толмачов Артур),

ГАЛКІН ГЛІБ (за програмою ІІІ розряду серед 2009-2008 р.н., тренер: Толмачов Артур),

ЗНАЧКО МИХАЙЛО (за програмою І юн. розряду серед 2010-2013 р.н., тренер: Толмачов Артур).



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys