Вдалий виступ черкаських стрільців та два рекорди України Сергія Куліша

23 Вересень, 2020

Черкащани взяли участь у Відкритому чемпіонаті України з олімпійських вправ імені ЗТУ А.П.Кукси зі стрільби кульової у Вінниці.

Загалом команда Черкащини виборола друге загальнокомандне місце серед усіх команд-учасниць, а Сергій Куліш встановив два неймовірні рекорди України: у кваліфікації вправи МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 120 пострілів з трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи) він набрав 1184 оч., а у фіналі цієї ж вправи – 467,3 оч., що на 2 очки більше, ніж рекорд світу!

З таким результатом Сергій впевнено посів 1 місце у вправі МГ-6, відірвавшись від суперника на 8 очок. У скарбничці нагород Сергія Куліша на цих змаганнях загалом 5 нагород. Він виборов дві особисті, одну в парі та дві командні. Зокрема також здобув особисте «срібло» у фіналі вправи ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи). У парі з Анною Буніною впевнено виграли бронзову нагороду у вправі ГП-мікст (це командна олімпійська вправа, коли стріляють по черзі чоловік і жінка). Команда чоловіків у вправах ГП-6 та МГ-6 у складі Сергій Куліш, Дмитро Омельяненко та Максим Хроненко перемогли команд-суперниць та здобули два «золота».

Команда жінок у складі Наталія Чепурна, Анна Буніна, Дар’я Шаріпова виборола друге місце серед 8 команд-учасниць у вправі МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 120 пострілів з трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи).

Джерело: відділення НОК України в Черкаській областіhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys