У чемпіонаті Черкащини з гімнастики спортивної у вихованців КДЮСШ «Спартак» 10 перших місць

5 Жовтень, 2020

Усього у відкритому чемпіонаті Черкаської області, що проходив в обласному центрі, за нагороди змагалися 120 хлопців і дівчат

Вихованки та вихованці КДЮСШ “Спартак” ЧМР показали гідні результати:

ЧЕМПІОНКАМИ цих змагань стали:

ХАРЧЕНКО АННА (за програмою МС серед 2004-2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

МОНКЕ ОЛЕКСАНДРА (за програмою І розряду серед 2008р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ПРОЦЕНКО ДІАНА (за програмою ІІ об. розряду серед 2010 р.н. , тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ЦИМБАЛ ОЛЕКСАНДРА (за програмою ІІ розряду серед 2010 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

ПРОЦЕНКО ЯНА (за програмою ІІ розряду серед 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ВОЛИНЕЦЬ АЛЬОНА (за програмою ІІ розряду серед 2012 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

БАДЬОР МАРІЯ (за програмою ІІІ розряду серед 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла).

СРІБНІ НАГОРОДИ вибороли:

БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ (за програмою МС серед 2006 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

НАШКОРОДОВА ЄЛИЗАВЕТА (за програмою І розряду серед 2008 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

ТКАЧ ЄЛИЗАВЕТА (за програмою ІІ розряду серед 2010 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

ГРЕЧАНА ДІАНА (за програмою ІІІ розряду серед 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

КОВАЛЕНКО АНГЕЛІНА(за програмою І юн. розряду серед 2012 р.н., тренери: Афанасьєва Тетяна, Рубан Юрій).

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ вибороли:

СМІРНОВА ЯНА (за програмою МС серед 2004-2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

СИНЬООК МАРІЯ (за програмою КМС серед 2006 р.н. , тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ФЕДОРЕНКО ГЛОРІЯ (за програмою І розряду серед 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

ШЕПТУРОВА МАРІЯ (за програмою І об. розряду серед 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

КОСТОГЛОД КАТЕРИНА (за програмою І розряду серед 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла),

СТРЕМБІЦЬКА ЄЛИЗАВЕТА (за програмою ІІ об. розряду серед 2010 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

ДЕЛІКАТНА АЛІСА(за програмою ІІІ розряду серед 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

САНДАЛОВА МІЛАНА (за програмою ІІ розряду серед 2012 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

ГУЦ ГЛОРІЯ (за програмою ІІІ розряду серед 2011 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор),

БІЛИК АНАСТАСІЯ(за програмою І юн. розряду серед 2013 р.н., тренери: Афанасьєва Тетяна, Рубан Юрій),

ШЕВЧЕНКО КАРІНА(за програмою І юн. розряду серед 2013 р.н., тренери: Афанасьєва Тетяна, Рубан Юрій).

 

Результати хлопців:

СРІБНІ НАГОРОДИ вибороли:

ПЕТРОВСЬКИЙ АНДРІЙ (за програмою ІІІ розряду серед 2009 р.н., тренер: Толмачов Артур),

ПЕТРОВСЬКИЙ АНТОН (за програмою І юн.розряду серед 2013 р.н., тренер: Толмачов Артур),

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ вибороли:

СКРІПНІЧЕНКО НІКІТА (за програмою ІІІ розряду серед 2010 р.н., тренер: Толмачов Артур),

БАНІН ІВАН (за програмою І юн. розряду серед 2012 р.н., тренер: Толмачов Артур).

Фінальні змагання в окремих видах гімнастичного багатоборства.

ХАРЧЕНКО АННА стала чемпіонкою у вправах на брусах та колоді, виборола друге місце у опорних стрибках та вільних вправах.

СИНЬООК МАРІЯ стала чемпіонкою у вільних вправах.

БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ посіла третю сходинку п’єдесталу у вправах на брусах та колоді.

СМІРНОВА ЯНА виборола третє місце у вільних вправах.

До змагань гімнасток готували також хореографи: ЗУЄВА ТАМАРА, КИРИЛЕНКО НАДІЯ, акробат: ЧЕРНЕНКО ДМИТРО.

 



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys