Черкаські гімнасти вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків

16 Жовтень, 2020

У чемпіонаті країни з гімнастики спортивної, що проходив у Кропивницькому, взяли участь понад 200 учасників з наступних областей: Донецька, Івано-Франківська, Львівська, Луганська, Київська, Кіровоградська, Рівненська, Сумська,  Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та інші

Результати виступу ДІВЧАТ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

КОМАНДНИЙ ТРІУМФ наших черкаських дівчат – ПЕРШЕ командне місце: Команда Черкаської області-1!

  1. КАСЯНЕНКО ЮЛІЯ (КДЮСШ “Спартак” ЧМР, ОКІП);
  2. СТАДНИК ДІАНА (Черкаська ОДЮСШ “Олімпія” ГО ЧОФСТ “Україна”);
  3. АЛЕКСАНДРОВА АНАСТАСІЯ (КДЮСШ “Спартак” ЧМР, ОКІП);
  4. КРАВЧУК МАРІЯ (Черкаська ОДЮСШ “Олімпія” ГО ЧОФСТ “Україна”);
  5. ПРОЦЕНКО ДІАНА (КДЮСШ “Спартак” ЧМР)

Результати виступу дівчат в особистому багатоборстві:

ЧЕМПІОНКОЮ УКРАЇНИ стала

ПРОЦЕНКО ДІАНА (за програмою ІІ розряду, тренери: КРАСОВСЬКА АНАСТАСІЯ, КРАСОВСЬКА АЛЛА).

Бронзові нагороди вибороли:

КАСЯНЕНКО ЮЛІЯ (за програмою МСУ, тренери: ЛЕВ АННА, ПЕРШИНА ОКСАНА, КРАСОВСЬКА АНАСТАСІЯ) ;

СТАДНИК ДІАНА (за програмою КМСУ, тренери: КРАВЧЕНКО ОЛЕНА, КУЧЕРЕНКО СТАНІСЛАВ) ;

АЛЕКСАНДРОВА АНАСТАСІЯ (за програмою І розряду, тренери: ПЕРШИНА ОКСАНА, ЛЕВ АННА, КРАСОВСЬКА АНАСТАСІЯ) ;

Вітання приймають тренери-викладачі, які готували гімнасток до змагань: Першина Оксана, Лев Анна, Красовська Анастасія, Красовська Алла, Кравченко Олена, Бордовська Тетяна, Кучеренко Станіслав, Блищик Віктор, хореографи: Зуєва Тамара, Кириленко Надія, акробат: Ковальов Ігор.

Результати виступу ЮНАКІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

КОМАНДНІ результати:

ПЕРШЕ МІСЦЕ:

  1. Ковтун Ілля (Черкаська ОДЮСШ “Олімпія” ГО ЧОФСТ “Україна”, ШВСМ);
  2. Васильковський Назар (Черкаська ОДЮСШ “Олімпія” ГО ЧОФСТ “Україна”, ШВСМ);
  3. Севрук Іван (Черкаська ОДЮСШ “Олімпія” ГО ЧОФСТ “Україна”, ШВСМ);
  4. Рожков Владислав (Черкаська ОДЮСШ “Олімпія” ГО ЧОФСТ “Україна”, ШВСМ);
  5. Моляка Володимир (Черкаська ОДЮСШ “Олімпія” ГО ЧОФСТ “Україна”)!

Результати виступу хлопців з гімнастичного багатоборства:

Програма МСУ:

І місце – Ковтун Ілля

Програма КМСУ:

І місце – Севрук Іван (І розряд:

І місце – Рожков Владислав ІІ розряд:

ІІІ місце – Моляка Володимир (м. Черкаси)

Готували гімнастів до змагань: НАДЮК ІРИНА, МОРГУНОВ МАКСИМ.

 



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys