Спортсмени Школи традиційного карате Окінава гідно представили Черкащину у Кубку України

28 Жовтень, 2019

У Кубку України з традиційного карате, що відбувся у Кропивницькому, в активі ШТК «Окінава» 2 золоті, 6 срібних і 5 бронзових медалей

Результати змагань:

1.Решетняк Мирослава, дівчата 2011-2010 рік, куміте особисте, 3 місце (Школа №13, 2-І 2. клас)

2.Максименко Денис, хлопці 2009-2008 р.н., ката особисте, 2 місце (Гімназія №9 iм. О.М. Луценка, 4-Б клас)

3.Павловська Валерія,  дівчата 2009 – 2008 р.н., ката особисте, 3 місце (Школа №5, 6-А клас)

4.Суденко Даяна, дівчата 2009 – 2008 р.н., ката особисте, 2 місце (Гімназія №9, 5-А клас)

5.Суденко Даяна, дівчата 2009 – 2008 р.н., куміте особисте, 1 місце (Гімназія №9, 5-А клас)

6.Команда (Оніщенко В., Безруков Д., Стадник В.), хлопці 2011-2010 р.н., командне ката, 3 місце

7.Ківа Даніл, хлопці 2007-2006 р.н., особисте ката, 3 місце (Школа №13, 7-І клас)

8.Крисько Роман,  хлопці 2007-2006 р.н., особисте куміте, 2 місце (Школа №25, 7-К клас)

9.Команд (Аннишенець А., Крисько Р., Ківа Д.) 2007-2006 р.н., командне ката, 2 місце (Школа №13, 6-І клас, Школа №25, 7-К клас, Школа №13, 7-І клас)

10.Команда (Крисько Р., Ківа Д.), хлопці, 2007-2004 р.н.. Ен-бу, 2 місце (Школа №25, 7-К клас, Школа №13,7-І клас)

11.Команда (Павловська В., Суденко Д., Цуканова Д.) дівчата 2009 – 2008 р.н., командне ката 1 місце (Школа №5, 6-А клас, Гімназія №9, 5-А клас,Школа №20, 8-А клас)

12.Журавель Галина Сергіївна, жінки, ката особисте, 3 місце.

13.Решетняк Олександр Сергійович, чоловіки, командне куміте, 2 місце

 За результатами трьох попередніх етапів відбору до складу збірників потрапили:

2011-2010 р.н. Решетняк М., Колосова Д., Безруков Д., Оніщенко В., Стадник В.

2009-2008 р.н. Суденко Д., Павловська В., Варченко М., Козак В., Рудікевич Я., Аннишенець А., Федорук О., Сіренко А., Максименко Д.

2007-2006 р.н. Цуканова Д., Ківа Д., Крисько Р., Мелешко Ю.

2005-2004 р.н. Д’яченко Д., Санатос А.

2003 р.н Таран М.

http://sportlandia.net.ua/