Вихованці «Багатопрофільного молодіжного центру» (Черкаси) вдало виступили у чемпіонаті міста з кінологічного спорту

5 Листопад, 2020

Команда у складі 7 спортивних пар ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР гідно виступила у чемпіонаті Черкас з кінологічного спорту «Осінь – 2020».

Вихованці секції «Аджиліті» (спорт із собаками) разом зі своїми чотирилапими друзями змагалися на трасах «аджиліті» (аджиліті, джампінг, дебют) і на ринзі «pitch & go».

Призерами з різних програм Чемпіонату стали юні кінологи Центру: Ірина Ярошенко, Марина Майнич, Анна Сторчеус. Універсальною переможницею міських змагань за сумою всіх програм стала Анна Сторчеус із біглем Хена.

Головний принцип і мета аджиліті – це максимально швидко пройти трасу, на якій розміщені різні перешкоди. Pitch & Go – це змагання з апортування, в яких господар і собака виступають разом, однією командою. Мета цієї гри – за вказаний час набрати якомога більше балів, закидаючи апорт, предмет в зони поля, які оцінюються найбільшою кількістю балів. Собака та її господар, які беруть участь у цьому виді спорту, ідеально розуміють один одного та мають волю до перемоги.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys