Відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з гімнастики спортивної

29 Жовтень, 2019

Високими результатами відзначилися вихованки КДЮСШ «Спартак» Черкаської міської ради.

 

Результати серед дівчат:

ЧЕМПІОНКАМИ змагань стали:

ХАРЧЕНКО АННА за програмою МСУ, 2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ПРОЦЕНКО ДІАНА за програмою ІІ розряду (об.+дов. пр.), тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ГОНТАР ВЕРОНІКА за програмою ІІІ розряду, 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

МЕРКУЛОВА ПОЛІНА за програмою ІІІ розряду, 2010 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ВОЛИНЕЦЬ АЛЬОНА за програмою ІІІ розряду, 2012 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ГРЕЧАНА ДІАНА за програмою І юн. розряду, 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ЛУНЯКА АННА за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Рубан Юрій, Афанасьєва Тетяна;

СРІБНІ НАГОРОДИ вибороли:

СМІРНОВА ЯНА за програмою МСУ, 2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ПЛАХОТНИК ЮЛІЯ за програмою КМСУ, 2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ за програмою КМСУ, 2006 р.н., тренер: Бордовська Тетяна;

ШЕВЧЕНКО ЯНА за програмою КМСУ, 2007 р.н.,  тренер: Бордовська Тетяна;

СТРЕМБІЦЬКА ЄЛИЗАВЕТА за програмою ІІ розряду (об.+дов. пр.), тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор;

МОНКЕ ОЛЕКСАНДРА за програмою ІІ розряду, 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

КОСТОГЛОД КАТЕРИНА за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ТАРАПАТА ДАР’Я за програмою ІІІ розряду, 2012 р.н., тренер: Бордовська Тетяна;

ТКАЧ ЄЛИЗАВЕТА за програмою І юн. розряду, 2010 р.н., тренер: Бордовська Тетяна;

ДЕЛІКАТНА АЛІСА за програмою І юн. розряду, 2011 р.н., тренер: Бордовська Тетяна;

ГУЦ ГЛОРІЯ за програмою І юн. розряду, 2011 р.н., тренер: Бордовська Тетяна;

БРОНЗОВІ НАГОРОДИ вибороли:

НОСКОВА КАРИНА за програмою КМСУ, 2006 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ФЕДОРЕНКО  ГЛОРІЯ за програмою І розряду, 2008 р.н., тренери: Рубан Юрій, Афанасьєва Тетяна;

УДАЛА АНАСТАСІЯ за програмою ІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ШЕПТУРОВА МАРІЯ за програмою ІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ЛІСНІЧЕНКО ЛЮБОВ за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ЦИМБАЛ ОЛЕКСАНДРА за програмою ІІІ розряду, 2010 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Блищик Віктор;

ПРОЦЕНКО ЯНА за програмою ІІІ розряду, 2011 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

МІХТУНЕЦЬ МІЛА за програмою І юн. розряду, 2012 р.н., тренер: Бордовська Тетяна;

БОГАТІКОВА КАРІНА за програмою І юн. розряду, 2010 р.н., тренери: Рубан Юрій, Афанасьєва Тетяна;

У фінальних змаганнях в окремих видах багатоборства:

ПЛАХОТНИК ЮЛІЯ стала ЧЕМПІОНКОЮ у вільних вправах, срібну медаль виборола у  вправі на колоді, бронзову нагороду: у опорних стрибках та у вправі на брусах за програмою МСУ, тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

СМІРНОВА ЯНА виборола бронзову нагороду у вільних вправах за програмою МСУ, тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

НОСКОВА КАРИНА стала ЧЕМПІОНКОЮ у опорних стрибках, у вправах на брусах та колоді за програмою КМСУ, тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

СИНЬООК МАРІЯ стала ЧЕМПІОНКОЮ у вільних вправах за програмою КМСУ, тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла;

ШЕВЧЕНКО ЯНА виборола срібну медаль у вільних вправах, бронзову нагороду у опорних стрибках за програмою КМСУ, тренер: Бордовська Тетяна;

БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ виборола бронзову нагороду у вправі на брусах за програмою КМСУ, тренер: Бордовська Тетяна;

Результати серед хлопців:

СРІБНІ НАГОРОДИ вибороли:

СКРІПНІЧЕНКО НІКІТА за програмою ІІІ розряду, 2010 р.н., тренер: Толмачов Артур.

БРОНЗОВІ НАГОРОДИ вибороли:

ПЕТРОВСЬКИЙ АНДРІЙ за програмою ІІІ розряду, 2009 р.н., тренер: Толмачов Артур;

ВОРСУЛЬ ГЛЕБ за програмою ІІІ розряду, 2008 р.н., тренер: Толмачов Артур.

До змагань гімнасток та гімнастів готували тренери- викладачі: Бордовська Тетяна, Красовська Анастасія, Красовська Алла, Блищик Віктор, Афанасьєва Тетяна, Рубан Юрій, Толмачов Артур; хореографи: Зуєва Тамара, Нечмірьова Валентина; акробати: Літовкін Олександр, Черненко Дмитро.

 

http://sportlandia.net.ua/