Студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького стали учасниками майстер-класу із лижного спорту

23 Лютого, 2021

Відділення НОК України в Черкаській області влаштувало зимовий захід в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab за напрямком «Чат з чемпіонами». Спілкування молоді зі спортсменами відбулося на свіжому повітрі в сквері Богдана Хмельницкого в Черкасах.

Лекторами виступили: Олексій Калініченко – переможець і призер всеукраїнських змагань, учасник чемпіонату світу та Європи зі спортивного орієнтування на лижах, доцент кафедри спортивних дисциплін ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та  Володимир Калініченко – викладач кафедри спортивних дисциплін ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я. Учасниками зустрічі стали студенти цього навчального закладу.

Гості заходу розповіли молоді про особливості лижного спорту, які бувають види змагань на лижах. Олексій Калініченко поділився зі студентами, як потрібно тренуватися, аби досягати високих результатів у спорті, розповів про власний змагальний шлях, про перемоги та часом невдачі, про необхідність зібраності при досягненні поставленої цілі, наполегливої праці та віри в самого себе.

Спортсмени провели для студентів майстер-клас із лижного спорту, розповіли та продемонстрували, як правильно триматися, рухатися тощо.

Відділення НОК України в Черкаській області вручило всім учасникам зустрічі корисні олімпійські подарунки.

 

Джерело: пресслужба відділення НОК України в Черкаській області