17-річний українець Ілля Ковтун став другим наймолодшим призером в історії Євро з гімнастики у багатоборстві

24 Квітень, 2021

У фіналі Євро з багатоборства гімнасти виконували вправи на шести снарядах, що і у кваліфікації – вправи на коні, поперечина, вільні вправи, опорний стрибок, паралельні бруси та кільця.

Перед завершальною вправою черкащанин був на четвертому місці. Але у вільних вправах набрав 14.166 балів і випередив представника Туреччини, Ахмета Ундера, більш ніж на бал.

За сумою багатоборства у фіналі Ковтун набрав 84.864 бали (+3.454). Показаний результат дозволив Іллі Ковтуну вибороти бронзову медаль дорослого чемпіонату Європи, на якому він виступав вперше і стати другим наймолодшим призером в історії чеміонатів Європи з гімнастики спортивної у багатоборстві.

24 та 25 квітня черкащанин вестиме боротьбу за нагороди в окремих дисциплінах – на паралельних брусах та коні (махи):

24 квітня – кінь (махи). Початок 15:10.

25 квітня – паралельні бруси. Початок о 15:00

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що проходить у Швейцарії, спортсмени виборюють ліцензії на Олімпійські Ігри в Токіо.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys